به گزارش پایگاه خبری “ربیع” معاون وزیر راه و شهرسازی با حضور در فولادشهر از یک مسجد، یک باب مدرسه و یک پایگاه بسیج بهره برداری و کلنگ ساخت یک مسجد جدید را به زمین زد.

با حضور علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شهرهای جدید کشور از سه پروژه بهره برداری شد و از سایر پروژه های در دست اقدام شرکت عمران نیز بازدید به عمل آمد.
افتتاح سه پروژه اجرا شده توسط شرکت عمران شامل: مسجدالغدیر واقع در محله فرهنگ یک (F1) با مساحت ۶۵۷ متر و اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال ، مدرسه شهید قاسم سلیمانی واقع در محله گلبهار (C3) با ۱۴۸۴ متر زیربنا و اعتباری بالغ بر ۴۸ میلیارد ریال و یک پایگاه بسیج در ۱۰۰ متر مربع از جمله برنامه های سفر مدیرعامل شهرهای جدید کشور به فولادشهر بود.
کلنگ زنی پروژه ساخت مسجد محله گلبهار در مساحتی بالغ بر ۲۰۰۰ متر مربع و اعتبار اولیه ۸۱ میلیارد ریال از جمله برنامه های دیگر سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به فولادشهر بود.
علیرضا جعفری در سفر خود به فولادشهر با حضور مسئولان شهرستانی از سایر پروژه های در دست اقدام شرکت عمران نیز بازید به عمل آورد.
شایان ذکر است در این بازدید مدیرکل دفتر فنی استانداری، فرماندار، بخشدار، امام‌جمعه و اعضای شورای اسلامی شهر معاون وزیر را همراهی کردند.