به گزارش پایگاه خبری ربیع، دکتر بهرام سرمست استاندار قم صبح امروز با حضور در شهرک صنعتی شکوهیه قم، از واحدهای ایران مرینوس تولیدکننده پارچه و منسوجات و آذین اوپال تولید کننده ظروف شیشه ای بازدید کرد.
استاندار قم سپس با بهره برداری از شرکت سلامت گستران پردیس پارت، تولیدکننده محصولات پزشکی و بیمارستانی با اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۰۰ نفر؛ فاز توسعه ی این شرکت سلامت محور را نیز کلنگ زنی کرد.

سرمست در این مراسم طی سخنانی هدف از بازدیدهای میدانی به صورت یک هفته درمیان را آشنایی با مشکلات تولیدکنندگان دانست و افزود: در تلاش هستیم تا ضمن رفع موانع تولید، توسعه ی واحدهای صنعتی موفق را میسر کنیم.

سرمست همچنین با اشاره به افتتاح یک طرح سلامت محور، تلاش دولت برای تولید محصولات پزشکی و بیمارستانی در کشور را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: در شرایط کرونایی بهره برداری از این واحد تولیدی، کمک شایانی به کادر درمان وتجهیزات و ملزومات برای بیماران تنفسی و کرونایی خواهد کرد.

استاندار قم مشارکت بانک ها در تامین نقدینگی شرکت های صنعتی را نیز مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: بسیاری از مشکلات واحدهای صنعتی از جمله سرمایه در گردش آنها در بازدیدهای میدانی بررسی و دستورات لازم صادر می شود.