اصفهان- کیمیای وطن: صبح دیروز در میدان انقلاب اسلامی شهر اصفهان تجمع اعتراض آمیز مردم شهرستان اصفهان نسبت به اعمال وحشیانه آل سعود برگزار شد و مردم این شهر خشم خود نسبت به این اقدامات را ابراز داشتند. این تجمع همراه با مسئولان اصفهانی انجام شد.

راه مبارزه و مقاومت پایان پذیر نیست

در این رابطه، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: راه مبارزه و مقاومت پایان پذیر نیست آل سعود و استکبار جهانی بداند با شهادت مسلمانان راه مقاومت متوقف نمی شود و یقینا شهادت آیت الله نمر حرکت بیداری اسلامی را استوارتر می­کند.

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی به مناسبت شهادت آیت ا… نمر باقر النمر اظهار داشت: آل سعود بدون توجه به خواست قلبی همه مسلمانان به خواست نفسانی و خلاف انسانی خود عمل کرد اما عربستان بداند راه مبارزه و مقاومت آیت الله نمر هیچگاه خاموش نمی­شود.

‎ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه افزود: مسلمانان باید اعتراض خود را به این جنایت آل سعود به هر نحوی نشان دهند و این اعتراض در قالب بیانیه، راهپیمایی و پیگیری از مجامع بین المللی باید تداوم داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در ادامه بیان کرد: همه آزادمردان و آزاد زنان جهان می‌دانند که حکم ظالمانه رژیم آل سعود علیه عالم مجاهد آیت‌الله شهید شیخ نمر باقر النمر، حکمی علیه آزادی و آزادگی است؛ حکمی علیه مکتب تشیع و عدالت‌خواهی است و بدون شک امروز همه ما وظیفه‌داریم تا در برابر این جنایت آل سعود ساکت ننشسته و نسبت به آن اعتراض کنیم.

شهادت شهید نمر سند محکومیت جنایات آل سعود

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهاننیز بیان کرد: تجمع مردمی محکومیت شهادت رهبر شیعیان عربستان به دست حکام مستبد این کشور در جوار بقاع متبرکه استان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری اظهار داشت: در روز سه شنبه در جوار بیش از ۶۰ امامزاده واجب التعظیم تجمع مردمی در راستای محکومیت شهادت رهبر شیعیان عربستان به دست حکام مستبد این کشور در جوار بقاع متبرکه استان برگزار شد.

وی در ادامه تصریح کرد: بزرگداشت عالم مجاهد آیت الله النمر باقر النمر پس از اقامه نماز مغرب و عشاء به همراه ویژه برنامه هایی همچون؛ قرائت قرآن کریم، سخنرانی توسط سخنرانان مطرح استان و کشور، قرائت دعای توسل و همچنین قرائت بیانیه ای در جهت محکوم کردن این جنایت آل سعود برگزار شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه افزود: برپایی این تجمع و اعتراض فراگیر آحاد ملل و جوامع اسلامی و نیز آزادی­خواهان و حق طلبان عالم علیه آل سعود است که توسط مردم مومن و ولایت­مدار استان که همیشه در تمام صحنه­ها حاضر هستند برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری در ادامه بیان کرد: اقدام خباثت آمیز و جنایت کارانه رژیم آل سعود در به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان، بخشی از یک توطئه صهیونیستی برای تشدید تفرقه بین امت اسلامی و اختلاف بین شیعیان و اهل تسنن است، که به فضل الهی و به برکت خون­های پاک شهیدان از جمله این شهید عزیز، ناکام و با هوشیاری، هوشمندی و وحدت مسلمانان به گونه ای معکوس، آثار خود را در صحنه ی مقاومت اسلامی و آرمان آزادی قدس شریف هویدا خواهد ساخت و خون این شهیدان مظلوم بزودی دامن­گیر حکومت­های مستبد و ظالم عربستان و رژیم صهیونیستی را خواهد گرفت.

وی ادامه داد: شهادت شهید نمر سند محکومیت جنایات آل سعود برای جهان اسلام و تشیع می­باشد و نشانه استبداد و ظلم حاکمان عربستان است.