سرپرست اتاق اصناف استان اصفهان در این همایش گفت: اصناف قدر دان زحمات نیروی انتظامی هستند چرا که بدون امنیت اقتصاد معنا ندارد و شرایط لازم برای کار و تجارت فراهم نمی شود.

به گزارش خبرگزاری ربیع ، آقای “جهانگیری” در همایش پلیس و اصناف بزرگترین نعمت خداوند را امنیت عنوان کرد و اظهار داشت: به حمد اله با زحمات و تلاش های نیروهای زحمت کش انتظامی امروز شاهد بالاترین امنیت در سطح کشور عزیزمان هستیم و جا دارد که از طرف جامعه بزرگ اصناف استان از زحمات نیروهای انتظامی که هر روز و هرلحظه امنیت و آرامش را به ما هدیه می کنند تشکر نمایم.

این مقام مسئول، ساماندهی بازار، مبارزه با قاچاق کالا، برخورد با واحدهای صنفی غیر مجاز، اعمال ماده ۲۸ قانون نظام صنفی در زمینه ارشاد با واحدهای صنفی دارای پروانه را ازمهمترین تعاملات صورت گرفته بین پلیس و اتاق اصناف عنوان کرد.

جهاگیری با بیان اینکه امروز اصناف استان، نیروی انتظامی را در مقابل خود نمی بینند از رویکرد این نیرو در تذکر و ارشاد با داشتن روحیه رافت اسلامی تشکر کرد و اظهار داشت: کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی امروز با رویکرد جدیدی توسط پلیس صورت می گیرد و مسایل قهری در آخرین مرحله این پلیس قرار دارد.

وی از بازدید دو هزار و ۵۰۰ واحد صنفی توسط ماموران اداره اماکن پلیس اصفهان طی نیمه نخست امسال خبر داد و گفت: با همکاری پلیس و اتاق اصناف در این بازدید تعدادی از واحدهای غیر مجاز و متخلف پلمپ شدند و از ادامه فعالیت آنان جلوگیری به عمل امد که همین اقدامات باعث ایجاد امنیت بیشتر برای سایر صنوف شده است.