اصفهان-رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت:با آغاز دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در اصفهان،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان صاحب مدال طلا در رشته‌های شنا و کاراته شد.به گزارش ربیع به نقل از مهر ، غلامرضا اصغری اظهار داشت: با پایان اختتامیه اول دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پزشکی کشور در رشته‌های شنا، کشتی، تکواندو و کاراته، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان صاحب دو مدال طلا شد.

وی بیان داشت: تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رشته کاراته مقام قهرمانی را کسب کرد و به ترتیب تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی ایران و شهید بهشتی صاحب عناوین دوم و سوم شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد: همچنین بر اساس اعلام نتایج تیمی، در رشته شنا، تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان صاحب مدال طلا شد و تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی مشهد و ایران به مدال نقره و برنز دست یافتند.

وی اعلام کرد: در رشته تکواندو نیز تیم دانشگاه علوم پزشکی تبریز توانست مقام قهرمانی را از آن خود کند و به ترتیب تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران و گیلان مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

اصغری تاکید کرد: در رشته کشتی تیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز توانست مقام قهرمانی را از آن خود کند و تیم‌های علوم پزشکی کرمانشاه و شهید بهشتی به ترتیب به دوم و سوم شدند.