به گزارش پایگاه خبری ربیع به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مازندران دکتر گوهردهی ضمن تبریک میلاد با سعادت امام رضا (ع) ، با اشاره به مصوبات ستاد ملی پیشگیری از کرونا مبنی بر اجبار استفاده از ماسک در اماکن عمومی و ادارات دولتی گفت: در همین راستا با افرادی که بدون ماسک در محیط اداری حاضر شوند برخورد خواهد شد همچنین طبق اظهارات معاون کل وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مراجعینی که از ماسک استفاده نکنند، نیز ارائه خدمت صورت نخواهد گرفت.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از عادی سازی شرایط بخصوص در شهرستانهایی که وضعیت قرمز دارند، افزود: استفاده از ماسک و نیز رعایت فاصله اجتماعی نقش مهم و پیشگیرانه‌ای در کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا دارد.

مدیر کل بهزیستی استان مازندران خواستار توجیه مجدد مراکز ارائه دهنده خدمات بهزیستی در خصوص بحران شیوع کرونا شد و تصریح کرد: نظارت ها و پیگیری وضعیت مراکز تحت نظارت بهزیستی با شدت و حساسیت بالا انجام شود.

دکتر گوهردهی در پایان با اشاره به آغاز مصاحبه حضوری متقاضیان واجد شرایط تاسیس مراکز مثبت زندگی گفت: ۱۷۴ متقاضی واجد شرایط جهت مصاحبه حضوری با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی مراحل مصاحبه حضوری را در اداره بهزیستی شهرستان تابعه آغاز خواهند نمود.