به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از اراک، سیدمهدی مقدسی در جلسه شورای اداری استان با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط امیرکبیر اظهار کرد: این بزرگ‌مرد تاریخ خدمات ارزشمندی را در راستای نظم بخشیدن به نظام انجام داد که این زحمات قابل تقدیر و سپاس است.

وی تصریح کرد: باید بکوشیم به منظور آبادانی کشور روحیه جهادی را در فعالیت‌های خود لحاظ کنیم این روحیه نشأت گرفته از روحیه و خدمات ارزشمند جهادگران دفاع مقدس است.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی با اشاره به اعلام بودجه سال ٩٨ عنوان کرد: نمایندگان و کمیسیون‌های تخصصی برای اصلاح بودجه نظرات خود را اعلام کرده‌اند.

مقدسی در ادامه با اشاره به تصویب کلیات استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با این اقدام نوع و نگاه اداره کشور متفاوت می‌شود و فضای انتخابات استانی همچنین زمینه را برای مشارکت مردم در امور فراهم می‌کند.

وی ادامه داد: استانی شدن انتخابات همچنین به وحدت و همگرایی استان‌ها و بالا رفتن سطح مطالبات نیز کمک می‌کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی اظهار داشت: در حوزه راهداری به زودی با حضور وزیر راه جلسه‌ای برگزار خواهد شد که هدف از این ملاقات استفاده بیشتر از ظرفیت‌های استان است.

مقدسی با اشاره به نزدیک شدن به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نیز گفت: با توجه به استراتژی که دشمن تعریف کرده باید این مهم را بدانند که چهلمین سالگرد انقلاب را متفاوت‌تر از سال‌های پیش با مشارکت مردم برگزار خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: اصلاح قانون استفاده حداکثری از تولیدات و خدمات می‌تواند زمینه حمایت از صنایع داخلی را فراهم کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی اظهار داشت: مصوبات استان به خوبی اجرایی نمی‌شود و در جلسات مجمع نمایندگان این مهم پیگیری و مصوبات انجام شده با جدیت باید دنبال شود.

مقدسی ادامه داد: در آستانه سال نو هستیم و همه مدیران برای آرامش در جامعه باید ارزاق مورد نیاز مردم را در این روزها با توجه به اینکه ارزش پول پایین آمده بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به زمان انتخابات پیش رو گفت: سعی کنیم رقابت‌ها منطقی باشد فرهنگ انتخاباتی ما دچار مشکل است و امید داریم با برگزاری استانی انتخابات بسیاری از مشکلات حل و فصل شود باید در این مسیر فرهنگ بالا بردن ظرفیت‌ها و همکاری نظرات منطقی را بالا ببریم تا آرامش در جامعه حکم‌فرما باشد.

انتهای پیام/