استاندار اصفهان از مدیران و دستگاه‌های اجرایی درخواست کرد له یا علیه کاندیداها صحبت نکنند، همه در جهت تشویق و ترغیب مردم قدم بردارند، هرگونه اختلاف‌نظر سیاسی و قومی کنار گذاشته و یکدست عمل کنند.

رسول زرگرپور، ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان با ابراز خرسندی از حضور در گلزار شهدای فلاورجان اظهار کرد: این شهرستان بیش از یک‌هزار و ۳۰۰ شهید دارد و ما هر چه داریم از ایثار شهدا است.

وی در خصوص نحوه حل مشکلات و موضوعات مربوط به شهرستان‌ها گفت: ابتدا موضوعات اساسی و مهم شهرستان را با حضور مسئولان ذی‌ربط بررسی می‌کنیم و در ادامه نیز موارد مصوب در این جلسات را ابلاغ می‌کنیم تا فرماندار اجرای این مصوبات را پیگیری کند.

استاندار اصفهان با اشاره به بحث صنعت و مشکلات مربوط به آن تصریح کرد: این مسائل در سفر رئیس‌جمهور به اصفهان مطرح شد و در این راستا کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را تشکیل دادیم که در این کارگروه، هر صنعتی که به بحران رسیده باشد، پرونده خود را به کارگروه ارائه می‌کند و باید طرحی برای خروج از بحران ارائه بدهد.

زرگرپور با تأکید بر لزوم برگزاری انتخابات باشکوه، بیان داشت: حضور حداکثری مردم در انتخابات و دل‌بستگی به‌نظام و رهبری چشم دشمنان را کور کرده است.

وی خاطر نشان کرد: ما به برگزاری انتخاباتی سالم و دارای آرامش و امنیت نیاز داریم و اگر این شرایط فراهم شود، کاندیداها هم که افرادی متدین، ولایت‌مدار و آگاه به مسائل و منافع کشور هستند، بیشترین همکاری را با دولت خواهند داشت.

استاندار اصفهان درپیان از مدیران و دستگاه‌های اجرایی درخواست کرد له یا علیه کاندیداها صحبت نکنند، همه در جهت تشویق و ترغیب مردم قدم بردارند، هرگونه اختلاف‌نظر سیاسی و قومی کنار گذاشته و یکدست عمل کنند.