به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، حسنعلی هادیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در سفر چند ماه قبل وزیر راه و شهرسازی به شهرستان فلاورجان مشکل پل امامزاده قهدریجان مطرح شد که مصوب شد در اسرع وقت به این موضوع پرداخته شود که پیش طرح اجرایی آن به مسؤولان شهرستانی ارائه شده است.

رئیس شورای شهر قهدریجان افزود: در رابطه با رفع مشکل این جاده استعلام از مراجع قانونی انجام شده که پس از نامه‌نگاری‌های بسیار رفع این مشکل بر عهده اداره راه و شهرسازی قرار گرفته شده است.

وی ادامه داد: این جاده تنها جاده مواصلاتی شهرستان فلاورجان به سمت شهرستان نجف‌آباد بوده که با تردد بسیار رو به رو است و نیاز بوده در جهت کاستن بار ترافیک از این مسیر به بهترین شکل این موضوع حل شود.

هادیان در پایان گفت: امید است با پیگیری‌های مسؤولان استانی و شهرستانی حل مشکل این جاده در اولویت قرار گیرد و از تصادفات و بارترافیکی آن به بهترین شکل کاسته شود چرا که پلی در مسیر رسیدن به این امامزاده وجود دارد، هیچ تناسبی با سیل مشتاقان و زائرینی که قصد عبور از آن را ندارد و در مناسبت‌ها و روزهای پایانی هفته مشکل‌ساز و حادثه‌آفرین است.