سرپرست پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به ادامه فعالیت سامانه بارشی در استان اصفهان، از بارش ۴۵ سانتی‌متر برف در شهرستان فریدون‌شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ربیع از  اصفهان، حسن خدابخش با اشاره به فعالیت سامانه بارشی که از روز جمعه فعالیت خود در استان اصفهان را آغاز کرده است، اظهار داشت: این سامانه بارشی بیشترین فعالیت خود را در مناطق غربی و جنوبی استان اصفهان داشته است.

وی افزود: بیشترین بارش در ۲۴ ساعت گذشته مربوط به شهرستان فریدون‌شهر با ۴۵ سانتی‌متر برف است که شهرستان سمیرم نیز با ۴۰ سانتی‌متر برف دومین شهرستان پربارش استان اصفهان است.

خدابخش با بیان اینکه سامانه بارشی همچنان در استان اصفهان به فعالیت خود ادامه می‌دهد، گفت: در ساعات آینده شاهد وزش باد در مناطق مختلف استان اصفهان خواهیم بود.

به گزارش تسنیم، براساس پیش‌بینی‌های اداره کل هواشناسی استان اصفهان با ادامه فعالیت این سامانه تا روز یکشنبه، در مناطق غربی و جنوبی استان اصفهان بارش برف همراه با مه آلودگی و در مناطق شمالی، مرکزی و تا حدودی شرقی استان اصفهان به‌تدریج افزایش ابر، بارش باران و وزش باد را شاهد هستیم.

براساس این پیش‌بینی‌ها کمینه دما در اصفهان در ۲۴ ساعت آینده ۳ تا ۵ درجه کاهش خواهد داشت.