مدیرامور اجتماعی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی اصفهان اعلام کرد: ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید نمونه استان (کارگران، گروه های کار نمونه و واحدهای نمونه) به صورت اینترنتی دراین استان آغاز شد.
احمد رضا پرنده با اعلام این خبر گفت: دراین فرایند کارگران، گروه های کار و واحدهای تولیدی نمونه شناسایی و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش از آنها تجلیل می شود.
وی افزود: تمام کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان می‌توانند نسبت به ثبت نام کارگران و گروه کار نمونه از طریق ثبت نام اینترنتی به نشانی emtenan.mcls.gov.ir اقدام کنند.
پرنده درخصوص مهلت ثبت نام بیان داشت: ثبت نام بیست و هشتمین جشنواره امتنان از کارگران و گروه های کار و واحدهای نمونه در بخشهای خدمات، کشاورزی و صنعت از ۱۰مهرماه آغاز و تا دهم آبان ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
مدیرامور اجتماعی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی اصفهان اعلام کرد: دبیرخانه جشنواره با هدف مکانیزه کردن فعالیت‌ها ، تحقق دولت الکترونیک و همچنین صرفه جوئی در منابع، در نظر دارد فرآیند بیست و هشتمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید را از ابتدا تا انتها به صورت الکترونیکی از طریق پورتال جشنواره به انجام رساند.
پرنده خاطر نشان کرد: انتخاب و معرفی کارگران، گروه های کار و واحدهای تولیدی نمونه هر ساله در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، نیمه نهایی در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور صورت می پذیرد.
وی رشد و شکوفایی و بالندگی هر چه بیشتر نیروی انسانی و بروز استعدادها و خلاقیت آنان در محیط کار و تولید را از موارد مهم و اثر گذار این فرآیند عنوان کرد و گفت: جشنواره امتنان از کارگران نمونه، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و بمنظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود