سید جواد ساداتی نژاد گفت: ادارات و نهادهای دولتی شهرستان باید به خاطر شرایط خاص اقتصادی، پیمانکاری‌های خود را به پیمانکاران بومی واگذار کنند تا جوانان همین منطقه از مزایای اشتغال و اجرای این طرح‌ها بهره مند شوند.به گزارش ربیع به نقل از صاحب نیوز، نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شعار سال و تأکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی گفت: اصلی‌ترین وظیفه حال حاضر مسئولان اهمیت دادن به صنعت و تولید است.

سید جواد ساداتی‌نژاد حمایت از صنعت را موجب رونق بخشیدن به اشتغال عنوان کرد و افزود: ما باید هوای صنعت را داشته باشیم و دلیل آن هم ایجاد اشتغال و رونق تولید داخل است.

وی با بیان این که ما در برهه زمانی حساسی هستیم و صنعت ما بسیار نحیف و ضعیف شده است تاکید کرد: ادارات ما نباید در زمینه صنعت سخت گیری کنند و کارخانه‌ای را صرفا برای عدم پرداخت پول آب، برق، گاز و مالیات تعطیل کنند.

نماینده کاشان و آران و بیدگل به وضعیت واحدهای صنعتی آران و بیدگل اشاره کرد و اظهار داشت: ادارات و نهادهای دولتی شهرستان باید به خاطر شرایط خاص اقتصادی، پیمانکاری‌های خود را به پیمانکاران بومی واگذار کنند تا جوانان همین منطقه از مزایای اشتغال و اجرای این طرح‌ها بهره مند شوند.

وی در پایان وظیفه‌ی نهادهای دولتی برای حمایت از تولید را یادآور شد و تأکید کرد: امسال ادارات و نهادهای دولتی نهایت همکاری و تعامل در زمینه کمک به صنعتگران را داشته باشند تا صنعت ما به جایگاه واقعی خود برسد.