به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای رحمت‌الله حاجی محمدعلی مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی سواری کرایه بین شهری از اختصاص ۱۰۰۰ دستگاه ون صفر کیلومتر از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برای انتقال مسافران به پایانه مرزی مهران خبر داد و گفت: با ابلاغ اختصاص این ناوگان، از روز جاری فروش بلیت از طریق سکوی اینترنتی irooapp. com مربوطه به مسافران آغاز شده است.
مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی سواری کرایه بین شهری اظهار کرد: مسافرانی که موفق به تهیه بلیت نشده و قصد خروج از کشور را دارند، می‌توانند با مراجعه به سکوی اینترنتی فروش بلیت نسبت به تهیه بلیت، از طریق این ناوگان راهی مرز مهران شوند.
حاجی محمدعلی با اشاره به نرخ ۵۰۰ هزار تومانی برای جابجایی مسافران از طریق این ناوگان افزود: خودروهای ون پس از طی مسافت ۹ ساعته از تهران و انتقال مسافران به مرز مهران، در مسیر بازگشت زائرانی که قصد سفر به تهران و یا استان‌های مسیر را دارند را جابجا می‌کنند.
به گفته وی خودروهای سواری کرایه بین شهری نیز در حال انتقال مسافران به پایانه مرزی مهران هستند.
مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی سواری کرایه بین شهری ادامه داد: امسال با تأمین بخشی از ناوگان اتوبوسی از ظرفیت کشورهای همسایه به منظور تسهیل در انتقال زائران و افزوده شدن ناوگان ون، پایانه‌های مسافربری در شرایط آرامی در حال انتقال زائران به پایانه‌های مرزی شش‌گانه برای سفر اربعین حسینی هستند.