به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره بین‌المللی شعر نهج‌البلاغه، مسعود رجایی از برگزاری مراسم اختتامیه سومین جشنواره شعر نهج‌البلاغه با عنوان «بهشت بیان» با حضور مسئولان و برگزیدگان این جشنواره در اصفهان خبر داد و گفت: هم‌زمان با دهه ولایت در ۲۷ مردادماه پذیرای برگزیدگان و منتخبان جشنواره شعری خواهیم بود که دوره سوم خود را به صورت بین‌المللی تجربه کرد و با استقبال چشمگیر همراه بود.

مدیر بنیاد قرآن و نهج‌البلاغه در ادامه افزود: مراسم اختتامیه امسال با پیام مرجع عالیقدر آیت‌الله العظمی مظاهری و با سخنرانی آیت‌الله دین‌پرور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد بین‌المللی نهج‌البلاغه برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم با توجه به هماهنگی به عمل آمده با آستان قدس رضوی به پرچم‌ عتبات عالیات مزین خواهد بود و ابتدای جلسه با ورد پرچم حرم مطهر حضرت رضا(ع)  و نقاره‌زنی عطر معنوی آستان امام هشتم(ع) مراسم را روحانی خواهد کرد.

مدیر بنیاد قرآن و نهج‌البلاغه اظهار داشت: برنامه اختتامیه رأس ساعت ۱۷ در سالن موسسه اهل بیت(ع) در خیابان نشاط، سه‌راه فرشادی آغاز می‌شود.

فراخوان سومین دوره جشنواره شعر نهج‌البلاغه (بهشت بیان) به ۸۰ کشور جهان ارسال شد و این امر سبب شد تا آثاری ارزشمند از سراسر جهان و به زبان‌های مختلف به دبیرخانه ارسال شود.