زهرا نصیری

به گزارش ربیع به نقل از روزنامه کیمیای وطن ، مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه گفت: ستاد اجرایی برگزاری طرح سوگواری بصیرت عاشورایی در مبارکه تشکیل شد که ویژه برنامه‌های این ایام شامل؛ لبیک یا حسین (ع)، شیرخوارگان حسینی، همایش نوجوانان حسینی، برنامه‌های روز تاسوعا و عاشورای حسینی و شام غریبان خواهد بود. علی مبشری، افزود: از دیگر برنامه‌های این ماه در جوار بقاع متبرکه برپایی خیمه‌های معرفت برای پاسخگویی به مسائل شرعی، مشاوره خانواده، ایستگاه همه واقف باشیم و… به کلیه زائران و مجاووران بقاع متبرکه است.

پروژه فرهنگی تفریحی درلنجان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان بااشاره به اینکه با پی گیری‌های انجام شده عملیات عمرانی و احداث مجموعه فرهنگی تفریحی مسجد صاحب الزمان شهر نوع گران واقع در شهرستان لنجان آغازمی شود گفت: این مجموعه فرهنگی و تفریحی در زمینی به مساحت ۹۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۳۰۰۰ متر مربع و در سه طبقه احداث می‌شود. محمد رضا ترحمی، ادامه داد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال و توسط واقف نیک اندیش آن آقای محمدی در مدت یک سال احداث می‌شود. محمد رضا ترحمی افزود: زمین این موقوفه در حاشیه زاینده رود قرار دارد و به دلیل موقعیت بسیار خوب این مجموعه امیدواریم که از پتانسیل گردشگری منطقه نیز برای بهره برداری از این مجموعه استفاده شود تا با درآمد حاصل از این مجموعه بتوانیم به نیت واقف نیک اندیش آن که تأمین هزینه‌های مسجد صاحب الزمان شهر نوع گران هست عمل نماییم.

نمایشگاه ایثار و شهادت درامامزاده محمد هلال

رئیس اداره اوقاف آران و بیدگل نیزگفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس نمایشگاهی در آستان مقدس امامزاده محمد هلال بن علی (ع) آران و بیدگل برپا شده است. حجت الاسلام و المسلمین ولی اله روان، افزود: این نمایشگاه شامل عکس، وصیت نامه و کتاب‌های مربوط به دوران دفاع مقدس می‌باشد که تا پایان هفته دفاع مقدس نیز هر روز صبح و بعداز ظهر پذیرای زائرین و مجاورین آن آستان مقدس و همچنین دانش آموزان می‌باشد.