به گزارش پایگاه خبری ربیع،  مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان گفت: پنج شنبه بازار و جمعه بازار رضوان واقع در بلوار رضوان جنب ورودی آرامستان باغ رضوان با مساحت ۲۶۰۰۰ مربع متر و با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال در دست احداث می‌باشد.

محمد مجیری به اشاره به تاثیرات راه اندازی این روز بازار افزود: این بازار با هدف ساماندهی و جمع آوری دست فروشان و وانت بارهای مستقر در شهر، بخصوص جاده اصفهان نائین، آزادسازی معابر و همین طور کمک به اقشار کم در آمد جامعه احداث می‌شود.

وی افزود: روزهای پنجشنبه و جمعه بسیاری از شهروندان به دلیل زیارت اهل قبور به آرامستان باغ رضوان مراجعه می‌نمایند که در این مسیر تعداد بسیاری از دستفروشان و وانت بارها اقدام به فروش میوه و صیفی در کنار جاده می نمایندکه این موضوع باعث ایجاد مشکلات بسیاری برای شهروندان شده و خطرات جانی بسیاری را در بردارد از همین رو سازمان تصمیم بر راه اندازی این روز بازار نموده است.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی افزود: عملیات خاکبرداری، آماده‌سازی و تسطیح زمین به اتمام رسیده و انشالله بعد از ماه مبارک رمضان به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت: به منظور تأمین ایمنی مراجعه‌کنندگان به این بازار مواردی از جمله نصب سرعت گیر، تیغ زنی شانه خاکی، نصب تابلوهای راهنمایی و … اجرایی می‌گردد.