تحلیل نقشه های هواشناسی، وضعیت جوی طی ۲ روز آینده در بیشتر مناطق استان قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود. در برخی از مناطق احتمال بارش خفیف و پراکنده وجود دارد.

به گزارش ربیع به نقل از ایمنا؛ اداره کل هواشناسی اصفهان تحلیل نقشه های هواشناسی  بیانگر جوی نسبتا ناپایدار بر روی استان می باشد. بر این اساس وضعیت جوی طی ۲ روز آینده در بیشتر مناطق استان به صورت قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود. در برخی از مناطق احتمال بارش خفیف و پراکنده وجود دارد. بیشینه دمای هوا در برخی مناطق استان طی ۲۴ ساعت آینده ۱تا ۲ درجه افزایش خواهد داشت. شاخص ایستگاه هواشناسی مستقر در خیابان بزرگمهر عدد ۸۷ را نشان می دهد که نشان از استقرار هوای سالم دارد.
وضعیت جوی استان در روز یکشنبه  ۱۳ شهریورماه، به این شرح که در شهرهای اصفهان، خمینی شهر، فلاورجان، نجف آباد، تیران، دهق و علویجه، مبارکه، شهرضا، دهاقان، زرین شهر، نائین، ورزنه، شرق اصفهان آسمان کمی ابری گاهی افزایش ابر، وزش باد در اواخر وقت احتمال بارش خفیف، در شهرهای کاشان، آران وبیدگل و سمیرم کمی ابری، در بعد از ظهر افزایش ابر و وزش باد، پیش بینی شده است.
همچنین هوای شهرهای اردستان و نطنز کمی ابری، در بعدازظهر افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید و احتمال بارش خفیف، است.
شهروندان در شهرهای در شهرهای داران، فریدونشهر، چادگان، خوانسار، میمه، گلپایگان، بوئین میاندشت شرایط جوی قسمتی ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و احتمال بارش خفیف را می گذرانند.
اداره کل هواشناسی استان اصفهان برای هم استانی ها در خوربیابانک و چوپانان هوایی صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد پیش بینی کرد.