به گزارش کیمیای وطن به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای عبدالهاشم حسن‌نیا رییس این سازمان در بازدید از راه‌های مواصلاتی شهرستان گلپایگان، اظهار کرد: گلپایگان در کریدور غرب به مرکز کشور و بخشی از شهرهای شمال به جنوب قرار دارد به طوری که بیشترین ترددها به سمت اصفهان نیز در این مسیر صورت می‌گیرد.

حسن نیا با تاکید بر اهتمام و توجه جدی به مقوله ارتقای ایمنی راهها و محورهای شهرستان‌های گلپایگان و خوانسارافزود:

در راستای ارتقای ایمنی در راه‌های مواصلاتی این شهرستان‌ها، پروژه‌های آسفالت، روکش آسفالت، اصلاح هندسی، رفع موانع ترافیکی، ترمیم و اصلاح نقاط پرحادثه، احداث پل‌های زیرگذر در مسیر دو شهر، ساماندهی جاده‌ها و تجهیز روشنایی معابر و راه‌های پرتردد با هماهنگی استان و با استفاده از منابع مالی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی گفت: جاده‌ها با مشخصات و ظرفیت تردد طراحی می‌شود که برای رفع اشباع جاده‌ها باید موانع ترافیکی برطرف شود. بنابراین با همکاری استان و نماینده شهرستان در جهت بهبود و کیفیت و بالابردن ایمنی راه‌های مواصلاتی اقدام می‌شود.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در ادامه سفر خود به استان اصفهان به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان و نماینده شهرستان در مجلس از محورهای مواصلاتی و پرتردد شامل محور دُر-تیکن، کوچری، وانشان، جاده‌های مواصلاتی دو شهر گوگد و گلشهر بازدید کرد.

گفتنی است حسن نیا همچنین از روند اصلاح محور مواصلاتی ویست-خوانسار، تونل خوانسار- بوئین میاندشت و روشنایی محدوده پل ساسان بازدید کردو از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی و اجرایی پروژه‌های در دست اقدام قرارگرفت.