بازگو کردن اقدام های صورت یافته دولت در خنثی کردن توطئه های دشمن بی تاثیر نیست و وقتی مردم در جریان عملکرد دولتمردان قرار گیرند و ابهامات ذهن آنها برطرف گردد، دلگرمی آنان به نظام و دولت بیشتر می شود.

به گزارش ربیع به نقل از صاحب نیوز، معاون فرماندار شهرستان تیران و کرون گفت: با توجه به اینکه تیران و کرون تعداد زیادی روستا دارد و هدف اصلی، انتقال و معرفی عملکرد دولت به آحاد مردم به ویژه روستاییان است، مهمترین برنامه  هفته دولت جلسه های پرسش و پاسخ با حضور مردم و مدیران خواهد بود.

عبدالله بنهری با اشاره به برنامه های هفته دولت خاطر نشان کرد: تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی هر شب بعد از نماز مغرب و عشا در هر روستا حاضر می شوند و عملکرد کلی دولت و دستگاه خود را برای مردم بازگو می کنند.
وی گفت: جلسات پرسش و پاسخ سه شهر تیران، عسگران و رضوانشهر با حضور مردم و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار می شود.
معاون فرمانداری شهرستان با تاکید بر حضور مدیران اجرایی به ویژه فرماندار تیران و کرون در نماز جمعه این هفته، افزود: فرماندار شهرستان در نماز جمعه سه شهر شهرستان حضور خواهد داشت و عملکرد دولت را برای نمازگزاران بازگو خواهد کرد و به مناسبت هفته دولت نیز نماز وحدت در روز چهارشنبه با حضور مسئولان برگزار خواهد شد.
بنهری با اشاره به شعار سال خاطر نشان کرد: شعار های سال که توسط مقام معظم رهبری انتخاب می شود حاکی از حساسیت این موضوع است چرا که چندین سال متوالی است که مقام معظم رهبری عناوینی مربوط به اقتصاد مقاومتی انتخاب می کنند.
وی با تاکید بر وظایف دولت اسلامی در برابر محرومان جامعه افزود: در کتاب آسمانی، محرومان به صورت ویژه مورد اهتمام قرار گرفته اند و مدیران دستگاه های دولتی هم باید خدمات خود را به آحاد جامعه منتقل کنند و توجه ویژه ای به محرومیت زدایی داشته باشند.
معاون فرمانداری تیران و کرون با بین اینکه دولتمردان تنها با عمل خود می توانند نظر مردم و حمایت آنان را جلب کنند، اظهار کرد: شفافیت عملکرد دولتمردان تنها راه جلب حمایت مردمی است چرا که عملکرد اشتباه چند مسئول باعث وارد شدن خدشه به عملکرد کلیه مدیران می شود.

بنهری افزود: دستگاه های نظارتی باید مراقب عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی باشند و از انتصاب افرادی که شایستگی ندارند، جلوگیری کنند.
وی با تاکید بر اینکه رضایت عمومی و تامین رفاه کلی جامعه، بازخورد خروجی صحیح دولتمردان است، گفت: وقتی مردم از وضعیتی که به وجود می آید رضایت داشته باشند حاکی از این است که از عملکرد دستگاه های اجرایی رضایت دارند.
معاون فرماندار تیران و کرون با اشاره به اینکه بازگو کردن اقدام های صورت یافته دولت در خنثی کردن توطئه های دشمن بی تاثیر نیست، اظهار کرد: وقتی مردم در جریان عملکرد دولتمردان قرار گیرند و ابهامات ذهن آنها برطرف گردد، دلگرمی آنان به نظام و دولت بیشتر می شود.
وی ادامه داد: مردم زمانی که کاملا نسبت به عملکرد دولت آگاه باشند، در برابر توطئه های دشمن مقاومت می کنند و نظام رشد می یابد و این به مانند واکسنی است که به بدن بیمار تزریق می شود و او را تقویت می کند.
معاون فرمانداری تیران و کرون با تاکید بر اینکه تمام روزهای سال متعلق به دولت و مسوولان اجرایی است، بیان کرد: در هفنه دولت یاد و خاطره شهدان رجایی و با هنر را گرامی می داریم و مهمترین برنامه این هفته در سطح کشوری، استانی و شهرستانی این است که عملکرد یکساله دولت و اقداماتی که در عرصه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و … انجام شده، به سمع و نظر مردم برسد.