به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از بندرعباس، عباس امینی‌زاده شامگاه دوشنبه، در جمع مدیران بخش‌های مختلف شهرداری با اشاره به عوامل مهم و کاربردی در گذر از شرایط حساس جوی در دو روز گذشته اظهار داشت: برنامه‌ریزی، برگزاری جلسات کاربردی، بررسی علل وقوع سیل و آبگرفتگی در سایر شهرها طی هفته‌های اخیر و استفاده از تجربیات بارندگی‌های قبل در کنار همدلی، صمیمیت و یکپارچگی نیروهای شهرداری بندرعباس سبب شد تا از از این شرایط حساس گذر کنیم.

وی در ادامه از آماده‌باش کامل حدود یک‌هزار نفر نیرو و ماشین‌آلات به عنوان دیگر عوامل موثر در گذر از شرایط حساس بارندگی نام برد و افزود: علاوه آن، انجام به موقع اقدامات پیشگیرانه باعث شد تا بارندگی شدید را به خوبی پشت سر بگذاریم.

شهردار بندرعباس با ابراز خرسندی از نحوه مدیریت نیروهای آموزش‌دیده و پرتلاش شهرداری و تلاش بی‌وقفه آنان حین طوفان و باران تصریح کرد: این شرایط به گونه‌ای مدیریت شد که اندکی پس از اتمام بارندگی در اغلب معابر امکان تردد و حضور شادمان شهروندان میسر شد.

امینی‌زاده تاکیدکرد: همدلی باید در کنار هدف مشترک یعنی جلوگیری از هرگونه آسیب و خسارت به شهروندان برای ما مدنظر قرار دارد.

وی گفت: کلیه نیروها در بخش‌های مختلف مامور رسیدگی به امور تنظیف کامل شهر و ترمیم معابر آسیب‌دیده هستند.

شهردار بندرعباس در پایان، رضایت شهروندان، منتقدین و مسؤولان بخش‌های مختلف را نتیجه اقدام صحیح در واکنش به بارندگی روزهای گذشته عنوان کرد.

انتهای پیام/۸۸۰۳۷/