نمایشگاه سالگرد تشییع شهدای غواص در شهر اصفهان به مناسبت تشییع این شهدا و همزمان با اجرای طرح سه‌شنبه‌های بدون خودرو در خیابان چهاباغ عباسی اصفهان، برگزار می‌شود.

به گزارش ربیع به نقل از تسنیم ، نمایشگاه سالگرد تشییع شهدای غواص در شهر اصفهان همزمان با سالروز تشییع این شهدا در خیابان چهاباغ عباسی اصفهان و همزمان با اجرای طرح سه‌شنبه‌های بدون خودرو برگزار می‌شود.

سه‌شنبه‌های بدون خودورو طرحی است که اجرای آن از هفته گذشته در خیابان چهارباغ عباسی اصفهان آغاز شده و در آن برشی از یک شهر بدون خودرو به نمایش گذاشته می‌شود.

این طرح ویژه که به منظور اشاعه فرهنگ پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری و همچنین توجه به حمل و نقل پاک در کنار برنامه‌های فرهنگی و معنوی برگزار می‌شود، سه‌شنبه هفته جاری، دومین برنامه خود را تجربه می‌کند.

قرار است که در دومین برنامه سه‌شنبه‌های بدون خودرو، عصر امروز خادمان حرم رضوی راهی خیابان چهارباغ عباسی شده و برنامه‌های مختلفی را به مناسبت دهه کرامت و سالروز میلاد امام رضا(ع) برگزار کنند.

به گفته مسئولان برگزاری این برنامه، مراسم استقبال از خادمان و پرچم متبرک حرم رضوی به مناسبت دهه کرامت و سالروز میلاد امام رضا(ع) از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در پیاده‌راه چهارباغ عباسی برگزار می شود.

در این برنامه، فعالیت‌های فرهنگی مختلفی همچون هم نوایی صلوات خاصه امام رضا(ع)، دیدار خادمان حرم رضوی با مردم و خاطره‌گویی آنها برگزار می‌شود.

کاروان سفیران آفتاب امسال در قالب خادمان حرم مطهر رضوی امسال از ابتدای دهه کرامت به اصفهان سفر کرده‌اند و در شهرهای مختلف استان، حضور پیدا می‌کنند.

طرح سه‌شنبه‌های بدون خودرو هر هفته از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در محور چهارباغ عباسی اصفهان اصفهان و با همکاری دستگاه‌های مختلف برگزار می‌شود.

در قالب این طرح، اجرای برنامه‌های استیجی، رستوران بازی‌های فکری، ویژه‌برنامه‌های ورزشی، ویژه‌برنامه جشن، نمایشگاه دوچرخه، اتوبوس سینمای سیار شهر فیروزه‌ای و اتوبوس کتابخانه سیار شهر فیروزه‌ای، اتوبوس پایش سلامت و دیگر برنامه‌های فرهنگی مد نظر قرار گرفته است.