به گزارش پایگاه خبری ربیع، مهدی کلانترزاده در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم به نمایندگی از شهرداری قم برایبرگزاری مراسم ۱۳ آبان امسال طبق مصوبات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام آمادگی کرد.

وی با اشاره به تقارن این مراسم با هفته وحدت گفت: شهرداری قم آمادگی دارد تمام ظرفیت‌های خود رادر حوزه‌های تبلیغی، خدماتی، فرهنگی، ترافیکی و … برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم بهکار گیرد.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم با اعلام آمادگی برای نورافشانی آسمان شهر در شبمیلاد پیامبر اکرم(ص) اضافه کرد: شهرداری قم همکاری هرچه بیشتر برای برگزاری مراسم‌های روزملی مبارزه با استکبار جهانی را وظیفه خود می‌داند.
وی همچنین با توجه به همزمانی هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم(ص) روز ملی مبارزه با استکبارجهانی ادامه داد: در تبلیغات شهری تلفیق این دو مناسبت هم مد نظر قرار خواهد گرفت و با محوریتنشاط اجتماعی و پررنگ شدن نقش شهروندان در گرامی‌داشت مناسبت‌های ملی از هیچ کوششیمضایقه نخواهد کرد.
کلانترزاده ضمن اشاره به فعالیت‌های گسترده مدیریت شهری در ایام محرم و صفر و ایجاد شور
حسینی در شهر قم گفت: از تمام شهروندان و خانواده‌هایی که با مشارکت در طرح «هر خانه یکحسینیه» به خیل عظیم عزاداران حسینی پیوسته‌اند، تشکر می‌کنم.