به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از شهرستان ساری، بحث آزادسازی سواحل چند ماهی است که در پی دستور قوه قضاییه و همچنین به دنبال آن وزیر کشور در سواحل استا‌ن‌های شمالی در حال انجام است.

در همین راستا و در پی دستور استاندار مازندران در جلسه ستاد آزادسازی سواحل مبنی بر آزادسازی سواحل در فرصت یک ماهه، این اقدام از گوشه و کنار سواحل استان مازندران نیز به گوش می‌رسد.

ساعاتی پیش با حضور مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران و  مدیرکل منابع طبیعی غرب استان مازندران آزادسازی سواحل منطقه توسکاتک سی‌سنگان نوشهر انجام شد.

مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران دقایقی پیش با اعلام این خبراظهار کرد: آزادسازی سواحل از جمله برنامه‌های مهم و دستور استاندار  است که با جدیت دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه همه دستگاه‌های متولی و فرمانداران ساحلی باید با جدیت کامل فعالیت داشته باشند و گزارشی از عملکرد خود ارائه دهند، افزود: ساعاتی پیش به همراه مدیرکل منابع طبیعی غرب مازندران در توسکاتک سی‌سنگان شهرستان نوشهر عملیات اجرایی به جهت آزادسازی سواحل انجام شده است.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران ادامه داد: طبق دستور استاندار در ستاد آزادسازی سواحل، عملیات اجرایی آن در  نقاط مختلف استان در حال اجراست در این منطقه هم اجرا شد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: با جدیتی که در دستگاه‌ها و عزمی که در  فرمانداران ایجاد شده امید است که بتوانیم تمام سواحل را آزاد کنیم و مردمی که به عنوان گردشگر از همه جای میهن به این استان می‌آیند از موهبت خدادای سواحل دریا استفاده کنند.

انتهای پیام/۸۶۰۴۱/ج