به گزارش پایگاه خبری ربیع، سردار حسین رحیمی گفت: در طرح کاشف امروز، در حوزه پلیس آگاهی ۳۴۲ نفر از قاتلین، سارقان، متجاوزین به عنف و مردم، کلاهبرداران و سارقانی که مامور قلابی بودند دستگیر شدند، ۷۷ نفر از این تعداد سرقت‌های مهم را انجام می‌دادند که ۶۱ نفر در سرقت منزل دست داشتند و ۵۹ نفر سارق موتور سیکلت و لوازم خودرو بودند، همچنین ۸۹ کلاهبردار هم در بین این افراد حضور داشت و ۲۷ نفر از این افراد محکومان فراری بودند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در حوزه پلیس امنیت اقتصادی با توجه به نوسانات ارزی طرح دستگیری دلالان ارزی به مرحله اجرا گذاشته شد و ۳۹ نفر از سرشبکه‌های مجازی و دلالان بازار ارزی بازداشت شدند، که ۷ نفر متهم در رابطه با شرکت‌هایی که ارز دولتی دریافت کرده بودند و آن را بازگردانده بودند، دستگیر شدند که ارزش ارز‌ها ۳ هزار میلیارد تومان است، همچنین ۱۲ نفر از محکومان اقتصادی فراری و اخلالگران اقتصادی دستگیر شدند. مقدار کالا‌های قاچاق و احتکاری یک میلیارد و ۶۰۰ هزار قلم بود و ارزش آن‌ها ۲۲۳ میلیارد تومان بود.

به گفته‌ی رحیمی، در رابطه با سرقت صندوق امانات بانک ملی در چند روز گذشته ۳ متهم جدید دستگیر شده است و سه متهم فراری هم به زودی تحویل ما خواهند شد که دو نفر از آن‌ها نقش مهم تری داشتند. طلا‌های کشف شده تحویل بانک مرکزی شد که بالغ بر ۹۰ کیلوگرم وزن داشتند و از آن‌ها به خوبی حفاظت شد. برای تحویل اموال مردم امروز جلسه‌ای با دادستان خواهیم داشت و قرار شده تا سامانه بانک ملی قرار بگیرد و مال‌باختگان آن‌ها را شناسایی کنند و به زودی تحویل اموال مردم شروع خواهد شد.