به گزارش پایگاه خبری ربیع،Logitech، کمپانی مطرح فعال در عرصه‌ی تولید لوازم جانبی رایانه‌های شخصی، ماوس جدید گیمینگ بی‌سیم خود به نام G305 را روانه‌ی بازار کرد. تاخیر ۱ میلی‌ثانیه، دکمه‌های باکیفیت و دقت بالا از ویژگی‌های محصول جدید این کمپانی است.

Logitech نسل جدید ماوس گیمینگ خود را با نام G305 برای گیمر‌های حرفه‌ای روانه‌ی بازار کرد. با این که نگرانی همیشگی گیمرهای حرفه‌ای در مقابل چنین ماوس‌هایی، وجود تاخیر در اجرای دستورات است، اما به واسطه‌ی استفاده از تکنولوژی بی‌سیم Lightspeed لاجیتک، میزان تاخیر در این ماوس به ۱ میلی ثانیه کاهش یافته است و نگرانی بابت عملکرد این ماوس وجود ندارد. همچنین گیرنده‌ی بی‌سیم این ماوس نیم در استاندارد نانو آماده شده و به راحتی می‌تواند درون G305 جاسازی شود.

همچنین در بخش زیرین این ماوس سخت‌افزار باکیفیتی کار شده است و از آخرین سنسور اپتیکال لاجیتک با دقت ۱۲۰۰۰ DPI در G305 استفاده شده است. کاربران می‌توانند دقت ماوس خود را در بازه‌ی ۱۰۰ DPI تا حداکثر ۱۲۰۰۰ DPI به دلخواه خود تغییر دهند که وجود ۵ پروفایل از پیش ذخیره شده در این محصول می‌تواند انجام چنین کاری را برای آن‌ها ساده‌تر کند. این محصول از ۶ کلید قابل برنامه‌ریزی برخوردار بوده و تا ۱۰ میلیون کلیک، کارکرد کلید‌های اصلی آن تضمین شده‌اند. با تمامی این‌ها، G305 محصول سبکی است و صرفاً ۹۹ گرم وزن دارد.

انرژی G305 از طرق باتری‌های AA معمولی تامین می‌شود و در آن خبری از منبع غیرقابل تعویض Li-On نیست. کارکرد ۲۵۰ ساعته در کنار ۹ ماه استفاده‌ی معمولی از این موس، عملکردی است که از بخش مصرف انرژی آن انتظار می‌رود. همچنین این موس دارای یک چراغ نشانگر وضعیت باتری است که در ظرفیت ۱۵ درصد و پایین‌تر از روشن شده و زمان تعویض باتری را به شما اعلام می‌کند.

لاجیتک قیمت خرده‌فروشی این محصول را ۵۹.۹۹ دلار اعلام کرده است.

image_pdfimage_printچاپ مطلب