موضوع : همدان
عرضه غذای گرم در بوفه مدارس همدان ممنوع است
۱۳۹۶/۰۹/۱۹
رئیس گروه مهندسی بهداشت محیط و حرفه‌ای استان همدان با بیان اینکه کارشناسان ما به صورت مستمر و ماهیانه از بوفه‌های مدارس بازدید می‌کنند، گفت:عرضه غذای گرم در بوفه مدارس همدان ممنوع است.
دستگیری ۷۵ توزیع‌کننده و خرده‌فروش مواد مخدر در همدان
۱۳۹۶/۰۹/۱۸
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: طی ۳ روز اجرای طرح پاک‌سازی ۷۵ نفر از توزیع‌کنندگان وخرده‌فروشان مواد مخدر و قرص‌های غیرمجاز و معتادان متجاهر در همدان دستگیر شدند.
کارخانه قند در نهاوند احداث می‌شود
۱۳۹۶/۰۹/۱۶
فرماندار نهاوند گفت: کارخانه تولید قند در نهاوند احداث می‌شود که با احداث این کارخانه برای بیش از دو هزار نفر اشتغال‌زایی می‌شود.
ستاره‌های خاک‌نشین
۱۳۹۶/۰۹/۱۳
«شهید»... ستاره‌ خاک‌نشین همیشه بیدار شب‌های خون و آتش که تا لمس شعله‌های بصیرت و حقیقت در مقتل عشق رزم عاشقانه کرد تا پیوندی ابدی در بزم عارفانه.
راه‌اندازی خانه ورزش با بهره‌گیری از اماکن بلااستفاده در روستاها
۱۳۹۶/۰۹/۱۳
رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی گفت: تجهیز یک هزار خانه ورزشی در مناطق روستایی کشور مدنظر است و باید از اماکن بلااستفاده برای ایجاد خانه ورزش روستایی بهره گرفته شود.
آلودگی عناصر سنگین در خاک‌های همدان وجود ندارد
۱۳۹۶/۰۹/۱۲
عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی‌سینا و نماینده انجمن خاک ایران با تأکید بر اینکه استفاده از کودهای شمیایی پتانسیل آلودگی خاک‌ها را ایجاد می‌کند، گفت: خوشبختانه آلودگی عناصر سنگین در خاک‌های استان همدان وجود ندارد. 
«زلزله» سفره میوه‌چینی سیاسی نبود/ کار خوب مسکن مهر در زلزله اخیر زیر سوال رفت
۱۳۹۶/۰۹/۰۹
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه زلزله سفره‌ای نیست که برای میوه‌چینی سیاسی بعضی‌ها پهن شده باشد، گفت: متأسفانه عده‌ای روزهای اول این کار را کردند.
نبود کارتن‌خواب در شهر همدان
۱۳۹۶/۰۹/۰۸
معاون خدمات شهری شهرداری همدان با تأکید بر نبود کارتن‌خواب در شهر همدان گفت: در صورتی‌که شهروندان و یا تیم‌های گشت حضور کارتن‌خوابی را اطلاع‌رسانی کنند حتما شهرداری موضوع را پیگیری خواهد کرد و کارتن‌خواب موردنظر به گرمخانه هدایت می‌شود. 
۲ روز از فرصت کاوش میدان امام (ره) باقی مانده است/ نیازی به ادامه کاوش نیست
۱۳۹۶/۰۹/۰۸
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان با بیان اینکه دو روز دیگر از کار کاوش در میدان مرکزی همدان باقی مانده است، گفت: شواهد نشان می‌دهد آثار دیگری در میدان امام (ره) کشف نشده و پروژه پیاده‌راه در این قسمت ادامه یافته و آثار کشف شده به موزه انتقال می‌یابد.