موضوع : زنجان
سرطان روده بزرگ و معده در استان زنجان رایج است
۱۳۹۶/۰۹/۲۰
-معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه سرطان روده بزرگ و معده در این استان رایج است، گفت: بیماری های گوارشی در استان زنجان بیشتر از سایر نقاط کشور است.
خدمات الکترونیک قضایی در استان زنجان رو به افزایش است
۱۳۹۶/۰۹/۱۹
معاون دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه خدمات الکترونیک قضایی در استان زنجان رو به افزایش است گفت: استفاده از ابلاغ الکترونیکی به شفاف‌سازی فعالیت‌های قضایی کمک می‌کند.
سن امید به زندگی در زنجان به ۸۵ سال افزایش می یابد
۱۳۹۶/۰۹/۱۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: با اجرای برنامه‌های خود مراقبتی سن امید به زندگی در زنجان به ۸۵ سال افزایش خواهد یافت.
۶۳ مسیر طبیعت‌گردی در استان زنجان شناسایی شده است
۱۳۹۶/۰۹/۱۶
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان به تقویت زیر‌ساخت‌های گردشگری و جذب سرمایه‌گذاران برای بالابردن صرفه اقتصادی این بخش تأکید کرد و افزود: ۶۳ مسیر طبیعت‌گردی در استان زنجان شناسایی شده است.
اولویت نخست بهزیستی، پیشگیری از معلولیت است
۱۳۹۶/۰۹/۱۳
مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت: اولویت نخست بهزیستی، پیشگیری از معلولیت است.
ممنوعیت تردد ناوگان کالا با عمر بیش از ۵۰ سال در جاده‌ها
۱۳۹۶/۰۹/۱۲
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، از اعمال محدودیت تردد برای ناوگان کالا با عمر بیش از ۵۰ سال در سال آتی خبر داد.
اخلاص، رمز ماندگاری شهدا است
۱۳۹۶/۰۹/۰۸
زمانی‌که که عمل انسان همراه با اخلاص باشد ماندگار خواهد شد، شهدا نمونه بارز انسان‌هایی هستند که در جهت حفاظت و حراست از اسلام و میهن پای در راه ایثار گذاشتند و به شهادت رسیدند.
مسمومیت ۴۲ نفر با مونوکسید کربن در استان زنجان
۱۳۹۶/۰۹/۰۸
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی زنجان از مسمومیت ۴۲ نفر با مونوکسید کربن طی هشت ماهه سالجاری در استان زنجان خبر داد.
هیچ منطقی اجازه تحمیل فرد خاصی به مدیریت استان نمی‌دهد
۱۳۹۶/۰۹/۰۷
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هیچ منطقی این اجازه را نمی‌دهد که نمایندگان مجلس، فرد خاصی را به مدیریت استان تحمیل کنند.
مرمت پل تاریخی روستای قروه در ابهر آغاز شد
۱۳۹۶/۰۹/۰۵
مسؤول اداره ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ابهر گفت: مرمت تنها پل تاریخی باقی مانده بر روی ابهررود شهرستان ابهر واقع در روستاي قروه آغاز شده است.