موضوع : شهری
نظریه‌هایی در باب علت گرمایش جهانی
۱۳۹۶/۰۹/۰۲
حتی اگر کربن‌دی‌اکسید تولیدی متوقف شود، باز هم گرمایش جهانی وجود دارد.باید به این نکته توجه کرد که بخار آب بزرگ‌ترین عامل مشارکت‌کننده در اثر گلخانه‌ای زمین است. با وجود این، بخار آب دمای زمین را کنترل نمی‌کند، بلکه به‌واسطه دمای آن کنترل می‌شود.
گروه های خونی که در برابر آلودگی هوا آسیب پذیرترند
۱۳۹۶/۰۹/۰۲
مطالعه جدید نشان می دهد نوع گروه خونی تعیین کننده افزایش ریسک حمله قلبی ناشی از آلودگی هواست.
فروش یا استعمال قلیان منع قانونی ندارد اما با بدون مجوزها برخورد می شود/ تایید احکام سه مفسد فی‌الارض
۱۳۹۶/۰۹/۰۱
هجدهمین جلسه شورای معاونین دادستانی تهران ،دیروز با حضور معاونان دادستان، سرپرستان نواحی دادسرا و دوایر نظارت، به ریاست جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران برگزار شد،ودر این جلسه دادستان تهران برمقابله با آسیب های اجتماعی تاکید کرد.
چکناواریان: آقای شهردار با تمام پولتان ارکستر سمفونیک خوب درست کنید!/ تشکیل «کارگروه ویژه» پیشنهاد خانه سینما
۱۳۹۶/۰۹/۰۱
وریس چکناواریان گفت: آقای شهردار خواهش می‌کنم تمام پولتان را بگذارید ارکستر سمفونیک خوب درست کنید!
صدور گواهینامه رانندگی بدون‌کارت پایان خدمت از امروز
۱۳۹۶/۰۹/۰۱
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: صدور گواهینامه رانندگی بدون کارت پایان خدمت یا معافیت سربازی از امروز در سراسر کشور آغاز می شود.
نکاتی که باید برای استفاده از وای فای عمومی رعایت کرد/ به اینترنت های بدون رمز متصل نشوید
۱۳۹۶/۰۹/۰۱
ارائه سرویس وای فای عمومی برعکس کشورهای دیگر جهان ، در ایران آن چنان که باید رشد نکرده و بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند با اینترنت سیمکارت یا مودم جیبی‌شان در مکان‌های عمومی به جهان مجازی متصل شوند.
۵ روش رفع خستگی در پاییز و زمستان
۱۳۹۶/۰۸/۳۰
شما هم در فصول سرد سال، با کاهش دما و کوتاه شدن روز سخت‌تر از خواب بیدار می‌شوید؟ اگر پاسخ شما به این سؤال مثبت هست باید بگویم که شما تنها نیستید. بسیاری از افراد در زمستان و پائیز احساس خستگی و تنبلی دارند. در ادامه پنج راهکار انرژی‌بخش و مؤثر در این زمینه ارائه‌شده است، با ما همراه باشید.
دلیل افزایش رستوران‌های چینی در کشور
۱۳۹۶/۰۸/۲۹
رئیس گروه سرمایه‌گذار چینی گفت: ایران ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد، اما برای جذب گردشگران بیشتر باید هتل‌هایی با استانداردهای جهانی در این کشور ساخته شود.
تخریب بیش از ۱۵هزار واحد مسکونی بر اثر زلزله/شیرخشک،پتو و حمام سیار بیشترین نیاز زلزله‌زدگان
۱۳۹۶/۰۸/۲۹
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درباره میزان خسارت زلزله گفت: برآورد خسارت‌ها نشان می‌دهد که 4500 واحد مسکونی شهری و 11 هزار واحد مسکونی روستایی نیاز به بازسازی و 15 هزار واحد نیز به تعمیر نیاز دارد.