موضوع : شهری
زندگی ۱۱ میلیون حاشیه‌نشین نامناسب است/ کاهش‌ آسیب‌های اجتماعی اولویت دولت
۱۳۹۶/۰۶/۲۹
معاون اول رئیس‌جمهور اذعان کرد،بیش از 11 میلیون نفر حاشیه‌نشین درکشور وضعیت مناسبی ندارند به همین دلیل یکی از اولویت‌ها ساماندهی حاشیه‌نشین‌ها بررسی دلایل مهاجرت به حاشیه شهرها، فساد اخلاقی در مناطق خاص و بحرانی و جرم‌خیز و اعتیاد به مواد مخدر در این مناطق است.
اجرای دوباره یک طرح شکست خورده در تهران/ دوچرخه وسیله‌ای که به درد پایتخت نمی‌خورد
۱۳۹۶/۰۶/۲۲
مسیرهای ویژه تردد دوچرخه در شهر تهران به عنوان یک طرح شکست خورده، بار دیگر در حال احداث است.
سایه سنگین رشد اعتیاد روی وعده های ستاد مبارزه با موادمخدر/ خبری از اقدامات پیشگیرانه نیست چه برسد به اقدامات ویژه
۱۳۹۶/۰۵/۱۶
مدت ها از زمانی که دستگاه های مرتبط با حوزه اعتیاد مکلف به انجام اقدام ویژه علاوه بر وظایف ذاتی در امر مبارزه با اعتیاد شده اند، می گذرد اما همچنان خبری از این اقدامات نیست.
دستکاری در بودجه ۹۶ شهرداری تهران
۱۳۹۶/۰۵/۱۵
رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران گفت: در آخرین روزهای فعالیت رسمی به عنوان نماینده مردم تهران در شورای شهر، همچنان پیگیر تخلفات کمیسیون برنامه و بودجه در زمینه دستکاری بودجه مصوب صحن هستیم اما این درحالیست که با این وجود، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه تلاشی برای پاسخگویی نمی‌کند.
خانه امن من‌ کجاست؟
۱۳۹۶/۰۵/۱۵
پسرک باهوش و با‌استعداد بود و در کانون همه او را دوست داشتند. چند سالی بود در کانون به سر می‌برد و همه چیز را آنجا آموخته بود.
مغولستان؛ کم‌تراکم‌ترین کشور جهان
۱۳۹۶/۰۵/۱۵
مغولستان، کشوری در مرکز قاره آسیاست. جمعیت این کشور، حدود سه‌ میلیون نفر است که 95 درصد آنها مغول و حدود 4 درصد از اقلیت قزاق هستند. بیش از 45 درصد مردم این کشور نیز در شهر اولان باتور، پایتخت آن زندگی می‌کنند. زبان رسمی این کشور مغولی است که به دو خط سیریلیک و مغولی نوشته می‌شود. واحد پول این کشور، توگروگ نام دارد و نظام سیاسی آن جمهوری پارلمانی است.
تمدید مهلت ثبت نام آرم طرح ترافیک موتورسیکلت‌ها
۱۳۹۶/۰۵/۱۴
مدیرکل صدور آرم طرح ترافیک خبر داد؛مدیرکل صدور آرم طرح ترافیک از تمدید مهلت ثبت نام موتورسیکلت ها برای دریافت آرم طرح ترافیک تا ۳۱ مردادماه خبر داد.
۱۳ هزار شاکی در پرونده تعاونی مسکن برق
۱۳۹۶/۰۵/۱۴
سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران با اشاره به آخرین وضعیت پرونده تعاونی مسکن برق گفت: به صورت جدی پیگیر تعیین تکلیف شکات این پرونده بوده‌ایم به طوری که دو قاضی متصل را از شعبه جدا کردیم و این پرونده را به آنها سپردیم.
پیدا شدن پیکر یکی از سرهای بریده شده در منطقه کهریزک/ مقتولان با گلوله به قتل رسیده‌اند
۱۳۹۶/۰۵/۱۴
بازپرس امور جنایی تهران با بیان اینکه صاحبان سرهای پیدا شده در خیابان شیخ‌بهایی توسط شلیک گلوله به قتل رسیده‌ بودند، گفت: یک نیم‌تنه و بخشی از یک پا در منطقه کهریزگ پیدا شده که احتمال می‌رود متعلق به یکی از سرهای پیدا شده باشد.
خسارات گرما درخوزستان؛از مرگ وحوادث ریلی تا آتش گرفتن تجهیزات برق
۱۳۹۶/۰۵/۱۴
گرمای بی‌سابقه در خوزستان امسال چندان هم بدون تلفات نبود و آثار زیانباری را برای مردم، سلامت آن‌ها و تجهیزات و تأسیسات برق‌رسانی به همراه داشت.