موضوع : فوتبال و فوتسال
برانکو: پدیده متفاوت با سایر تیم‌ها بازی می‌کند اما قانون پرسپولیس جنگیدن برای قهرمانی است/امیدوارم اتفاقات اخیر مدیریتی روی عملکردمان تاثیرگذار نباشد
۱۳۹۶/۰۸/۲۸
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاملا واقفیم که فردا بازی بسیار بسیار سختی مقابل پدیده خواهیم داشت، آن‌ها متفاوت با سایر تیم‌ها بازی می‌کنند اما قانون ما مثل همیشه جنگیدن برای قهرمانی است.
زیبایی‌های فوتبال در یک حادثه شوم و مرگبار!/ تمرین اخلاق فوتبالی‌ها در سر پل ذهاب
۱۳۹۶/۰۸/۲۷
زلزله کرمانشاه کشورمان را داغدار کرد و همه مردم خود را در غم زلزله‌زدگان شریک می‌دانند. این حادثه شوم و مرگبار اما توانست چهره زیبای فوتبال را نمایان کند.
اظهارات جنجالی مدیرعامل ذوب‌آهن
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن می‌گوید اگر درایت «اصفهانی‌های فوتبال» نبود، باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی مجوز حرفه‌ای سازی نمی‌گرفتند!
استقلال با سه محروم به مصاف سیاه جامگان می‌رود
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
تیم فوتبال استقلال تهران در هفته دوازدهم لیگ برتر میهمان سیاه جامگان است و درحالی برای این دیدار آماده می‌شود که سه بازیکنش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.
بازی بدون تماشاگر روح ندارد
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: از صدور رأی محرومیت تماشاگران سپاهان ناراضی هستیم و باشگاه سپاهان حتماً نسبت به این موضوع اعتراض خود را کتباً به کمیته انضباطی اعلام می‌کند.
سقوط گریزناپذیر و قریب‌الوقوع سپاهان
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
صرفنظر از هر نتیجه‌ای که در دیدار امروز تیم‌های گسترش فولاد و استقلال خوزستان رقم بخورد سپاهان موقتاً یک پله در جدول سقوط خواهد کرد.
اتفاق مثبتی که در تیم ملی افتاده است
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در جام جهانی آماده می کند با برگزاری چند دیدار تدارکاتی به شرایطی رسیده که هیچ بازیکنی از حضورش در ترکیب اصلی مطمئن نیست.
سپاهان مقابل امیدهایش به میدان می‌رود
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
دیدار تدارکاتی تیم فوتبال بزرگسالان سپاهان مقابل امیدهای باشگاه سپاهان بعدازظهر امروز در باغ فردوس برگزار می‌شود.
ستاد آسیایی باشگاه ذوب‌آهن تشکیل جلسه داد
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
ستاد آسیایی باشگاه ذوب‌آهن با حضور مدیران و دست اندرکاران این باشگاه تشکیل جلسه داد.
جایگاه معاونت فنی، ورزشی در سپاهان کجاست؟
۱۳۹۶/۰۸/۲۳
صحبت‌های قائم مقام باشگاه سپاهان در بحث عدم صدور مجوز حرفه‌ای نشان می‌دهد که او کمترین اطلاعات را در این رابطه از مدیران زیردست خودش دریافت کرده است.