موضوع : رسانه
پایان غیبت ۵‌ساله شهیدی‌فرد در تلویزیون/ آقای حکایتی در «هزار داستان»
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
محمدرضا شهیدی فرد بعد از ٥ سال دوری از صداوسیما با برنامه «هزار داستان» به قاب تلویزیون بازگشت
مقتل خوانی در شبکه‌های رادیویی
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
همزمان با فرا رسیدن ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفای ایشان، شبکه های مختلف رادیویی به تولید و پخش ویژه برنامه هایی در قالب مقتل خوانی می‌پردازند.
۱۰ علامت‌ پنهان در ابتلا به بیماری‌های خطرناک را بشناسید
۱۳۹۶/۰۶/۲۷
برخی بیماری‌های مهلک به میزان زیادی پیشرفت می کنند چون هیچ علامت و نشانه ای ندارند.
برخی حرف‌های روحانی، صرفا برای رأی بود/ گفتمانی به نام اعتدال وجود ندارد/ پشت‌پرده لیستی رأی‌دادن، نوعی پوپولیسم است
۱۳۹۶/۰۶/۲۵
تئوریسین اصلاح‌طلبان عنوان کرد: برخی اصلاح‌طلبان، رودربایستی‌هایی به خرج دادند و بازی‌های تقوا گونه‌‌ای راه‌انداختند اما هنگامی که دیدند حذف آنان اتفاق افتاد، با قلم‌های تیز بیان کردند که سهم ما کجاست؟
آخرِ آقازادگی
۱۳۹۶/۰۶/۲۴
«سید محمد هادی» لبخندی زد وقتش بود این بازی تشریفات گونه را تمام کند تصمیم گرفت برگ برنده اش را رو کند: « من پسر سید حسن نصرالله هستم» منتظر بود اتفاق خاصی بیفتد اما پاسخ دادند: مهم نیست پرسشنامه ها را پر کن لطفاً دقیق به همه چیز جواب ب
روزانه ۵۰ نفر در جاده‌ها کشته می‌شوند
۱۳۹۶/۰۶/۲۳
حمیدی رئیس پلیس راه کشور با اشاره به اینکه سهم جاده‌ها در تصادفات بسیار بالاست، عنوان کرد: شهریور پرتردد و پرتصادف‌ترین ماه سال است و و در نظر داریم برنامه‌هایی را برای کاهش تصادفات در این ماه در دستور کار قرار دهیم.
احیای یک رؤیای مرده
۱۳۹۶/۰۶/۲۲
پایان داعش باید جشن اتحاد و برادری در خاورمیانه باشد نه جنگ، تجزیه‌طلبی و تحقق رؤیاهای شکست خورده آمریکا.
هم ترجمه درست بود، هم تحلیل!
۱۳۹۶/۰۶/۲۲
آن زمان گذشت که پشت پرده بتوان قراردادهای دوران قاجاری و پهلوی را نوشت و آب از آب تکان نخورد و قند در دل امضاء کنندگان آن قراردادها به راحتی آب شود!
رویگردانی مردم از رسانه‌ها؛ از صداوسیما تا مطبوعات
۱۳۹۶/۰۶/۱۱
مدیر مسوول روزنامه «بهار» درباره گفت‌وگو با چهره‌هایی مشخص و تکراری در روزنامه‌ها و سیاست‌زدگی مطبوعات، اظهار کرد: وقتی تریبون را در اختیار چند چهره مشخص و تکراری قرار دهیم،‌ در واقع همان حکایت صداوسیما را تکرار کرده‌ایم. رویگردانی مردم از صداوسیما متأسفانه به مطبوعات هم سرایت کرده است.