موضوع : محیط زیست و گردشگری
نظریه‌هایی در باب علت گرمایش جهانی
۱۳۹۶/۰۹/۰۲
حتی اگر کربن‌دی‌اکسید تولیدی متوقف شود، باز هم گرمایش جهانی وجود دارد.باید به این نکته توجه کرد که بخار آب بزرگ‌ترین عامل مشارکت‌کننده در اثر گلخانه‌ای زمین است. با وجود این، بخار آب دمای زمین را کنترل نمی‌کند، بلکه به‌واسطه دمای آن کنترل می‌شود.
آتش‌سوزی در مناطق جنگلی گلستان ادامه دارد/ حریق منطقه جنگلی رامیان مهار شد
۱۳۹۶/۰۹/۰۲
طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: اگرچه آتش‌سوزی در محدوده جنگل رامیان مهار شده است اما همچنان در محدوده جنگل‌های گرگان و گالیکش ادامه دارد
زلزله؛غول خفته زیر ایران زمین
۱۳۹۶/۰۹/۰۱
ایران براساس آمارها و اطلاعات روی گسل زلزله قرار داد و هرسال آبستن حوادث زیادی مانند زلزله در شهرهای مختلف بوده که نمونه ای از آن زلزله 7.3 ریشتری در ازگله کرمانشاه است.
۹ راهکار ساده و روزمره برای بهبود بخشیدن سلامت روحی و روانی
۱۳۹۶/۰۹/۰۱
بسیاری از افراد در طول زندگی شان با مشکلات روحی و روانی دست و پنجه نرم کرده و برخی دیگر در این مقوله شرایط بسیار بدتری را نسبت به بقیه تجربه می کنند.
آغاز مذاکره برای اعزام زائران ایرانی به سوریه
۱۳۹۶/۰۹/۰۱
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: با آزادسازی کامل سوریه از دست نیروهای داعش، مذاکره برای اعزام زائران ایرانی به این کشور آغاز شده است.
فصل‌هایی از سال که سلامت فرزندتان را بیمه می‌کنند
۱۳۹۶/۰۹/۰۱
فصل‌های مختلف سال به دلیل دگرگونی در دما، میزان تابش نور خورشید، بلندی یا کوتاهی شب و روز و شایع بودن بیماری‌ها عاملی مهم در سلامت نوزاد هستند.
دلیل افزایش رستوران‌های چینی در کشور
۱۳۹۶/۰۸/۲۹
رئیس گروه سرمایه‌گذار چینی گفت: ایران ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد، اما برای جذب گردشگران بیشتر باید هتل‌هایی با استانداردهای جهانی در این کشور ساخته شود.
زائرانی که مدارک و یا وسایل خود را گم کرده‌اند بخوانند
۱۳۹۶/۰۸/۲۰
علاوه بر رعایت نکات بهداشتی که همواره به زائران تذکر داده می‌شود موضوع مراقبت از وسایل و مدارک نیز اهمیت دارد.