موضوع : آموزش و پرورش
مبالغ وام شهریه و ۲۰ نوع وام دانشجویی اعلام شد
۱۳۹۶/۰۷/۰۱
مبالغ مصوب وام شهریه دانشجویان دانشگاه های سراسری، آزاد و غیرانتفاعی و مبالغ مصوب ۲۰ نوع وام دانشجویی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام شد.
تاثیر تجهیز هنرستان‌ها بر روند استقبال دانش آموزان از رشته‌های فنی و حرفه‌ای
۱۳۹۶/۰۶/۲۹
وزیر آموزش و پرورش گفت: تجهیز هنرستان‌ها تاثیر بسزایی در توسعه هنرستان‌ها و استقبال دانش‌آموزان از رشته‌های فنی و حرفه‌ای دارد.
رونمایی از دفاتر شخصیت‌های برنامه «دیرین دیرین»
۱۳۹۶/۰۶/۲۸
مراسم رونمایی از «دفترهای دیرین دیرین» با حضور عوامل این برنامه در نمایشگاه لوازم التحریر ایران نوشت واقع در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
رفع خطر قطع نخاع یک دانش‌آموز و مربی حادثه داراب
۱۳۹۶/۰۶/۱۵
وزیر آموزش و پرورش از بهبود وضعیت دو دانش آموز هرمزگانی که در معرض خطر ضایعه نخاعی بودند خبر داد.
بیماریهایی که فکرش را نمیکنید با میوه خشک مبتلا شوید!
۱۳۹۶/۰۶/۱۳
رئیس انجمن علوم و صنایع غذایی ایران گفت: سلامت میوه‌های خشک فله‌ای تضمین نمی‌شود و اینگونه مواد غذایی می‌تواند به راحتی از طریق تماس بازخم دست تولیدکنندگان، ایدز و هپاتیت را به مصرف‌کنندگان انتقال دهد.
پنجم تا هفدهم شهریور ماه آخرین فرصت ثبت سفارش کتاب های درسی
۱۳۹۶/۰۶/۰۵
مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: دانش ‌آموزان پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی و دوره پیش‌ دانشگاهی که موفق به ثبت سفارش کتاب های درسی نشده اند، از امروز - پنجم -تا هفدهم شهریور فرصت دارند.
آموزش و پرورش وزیری از بدنه خود می‌طلبد
۱۳۹۶/۰۵/۲۳
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به چالش‌های موجود در وزارت آموزش و پرورش، گفت: انتخاب وزیر از بدنه آموزش و پرورش می‌تواند به رفع چالش‌های این وزارتخانه‌ کمک کند.