موضوع : خانواده و جوانان
انتخاب های غذایی متخصصان تغذیه، در وعده صبحانه
۱۳۹۶/۰۹/۰۳
بدون اغراق است اگر بگوییم: مواد غذایی نجات بخش زندگی ما هستند. همانطور که انتخاب رژیم های غذایی غلط همراه با قندها و جربیها، نمک، گوشت بیش از حد و کربوهیدرات های تصفیه شده، می توانند ایجاد کننده فجایع بهداشتی باشند، پیروی از عادات غذایی سالم، دفع کننده افزایش وزن، دیابت، بیماری های قلبی و حتی بسیاری از سرطان ها است.
چرا اوتیسم تحت پوشش بیمه نیست؟
۱۳۹۶/۰۹/۰۳
مشکل اصلی خانواده هایی که فرزندشان اوتیسم دارد، هزینه بالای درمان و توانبخشی فرزندشان است
روش های ساده روزانه که ازدواجتان را محکم‌تر از همیشه می‌کند
۱۳۹۶/۰۹/۰۳
تحقیقات نشان می دهد چگونگی تفکر شما در باب همسرتان، تأثیر بسیاری بر چگونگی احساس‌تان نسبت به او دارد.
داروهایی که دندان‌ها را خراب می‌کنند!
۱۳۹۶/۰۹/۰۳
برخی داروها می توانند باعث خراب شدن دندان های شما شوند، در این مطلب شما را با داروهایی که باعث خرابی دندان شما می شوند آشنا می کنیم.
در فصل پاییز از مصرف این خوردنی شگفت انگیز غافل نشوید
۱۳۹۶/۰۹/۰۳
رفاقت با کدو حلوایی بیش از آن چه فکر می کنید برایتان مفید خواهد بود ، در این مطلب با خواص شگفت انگیز این میوه پرخاصیت آشنا می شوید
دلیل سرماخوردگی زیاد کودکان چیست؟
۱۳۹۶/۰۹/۰۲
پسر شانزده ماهه من خیلی سرما می خوره، آیا خطرناکه؟
۹ توصیه به خانم هایی که می‌خواهند همسر بهتری باشند
۱۳۹۶/۰۹/۰۲
درست است که زندگی فراز و نشیب دارد و همیشه به یک شکل نیست اما خوشبخت زندگی کردن اصولی دارد. اصولی که ساده و پیش پاافتاده به نظر می رسند اما ....
نسخه شما؛ یک وعده تنهایی
۱۳۹۶/۰۹/۰۲
متأسفانه برخی فکر می‌کنند که یک زن باید مدام به بقیه افراد خانواده چسبیده باشد و دائماً باید با حضور پررنگ خود به دیگران سرویس دهد. باور کنید این تمام داستان نیست و هر انسانی، گاهی نیاز به تنهایی دارد. ما باید یاد بگیریم که در تنهایی خود نیز شاد باشیم.
این ده سوال را از کودک خود نپرسید
۱۳۹۶/۰۹/۰۲
دسته ی از سوالات بسیار رایج هستند که ممکن است آنها را بیش از یک بار از فرزندان خود پرسیده باشیم ولی در عین حال، بسیاری از والدین احتمالاً از آسیب های ناشی از طرح این پرسشها بر رابطه او با پدر و مادر اطلاع چندانی نداشته باشند.
ثبت دوغ به عنوان نوشیدنی سنتی ایران
۱۳۹۶/۰۹/۰۲
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به ثبت دوغ به عنوان نوشیدنی سنتی ایران و کمتر شدن نمک در سفره مردم گفت: به منظور فرهنگ سازی و ایجاد زیرساخت لازم برای ترویج فرهنگ مصرف شیر و لبنیات، طرح توزیع شیر مدارس در استانهای مختلف همچنان ادامه دارد.