موضوع : حمل و نقل، نفت و انرژی
خودکشی نافرجام یکی از کارکنان نفتی به دلیل مشکلات مالی
۱۳۹۶/۰۹/۰۲
یکی از کارکنان نفتی در جنوب کشور به دلیل برخی مشکلات مالی اقدام به خودکشی کرد که این اقدام وی با منصرف شدنش، به‌خیر گذشت.
رشد ۵۰۰ درصدی گردشگر خارجی در اصفهان
۱۳۹۶/۰۹/۰۲
مدیرکل فرودگاه بین المللی اصفهان با بیان اینکه ظرفیت ترمینال خارجی فرودگاه اصفهان به بیش از دو برابر می‌رسد، گفت: ورود گردشگر خارجی به اصفهان در سال ۹۵ نسبت به ۹۱ رشد ۵۰۰ درصدی داشته است.
حذف عوارض حمل‌ونقل بین ایران و ارمنستان
۱۳۹۶/۰۹/۰۲
در مذاکرات انجام شده بین مسئولان ایران و ارمنستان، ایروان از پیشنهاد طرف ایرانی درخصوص حذف عوارض حمل‌ونقلی بین دو کشور جهت تسریع در تردد بار و مسافر بین استقبال کرد.
احداث نیروگاه برق جایگزین راه اندازی واحدهای پتروشیمی در خزر شود
۱۳۹۶/۰۹/۰۲
یک کارشناس ارشد حوزه انرژی بیان کرد:چرا به جای راه اندازی یک صنعت آلاینده در محیطی هم چون سواحل دریای خزر به فکر احداث نیروگاه برق نباشیم که در برنامه ششم توسعه به آن تاکید شده است.
گاز بیش از ۱۰ هزار مشترک زلزله‌زده وصل شد
۱۳۹۶/۰۸/۳۰
گاز سه هزار و ۵۰۰ مشترک شهر ثلاث باباجانی و هفت هزار مشترک شهر سرپل ذهاب در ادامه روند گازدار شدن شهرها و روستاهای آسیب‌دیده زلزله اخیر استان کرمانشاه وصل شد.
بهانه‌های زنگنه برای ارزان‌ فروشی منابع ملی
۱۳۹۶/۰۸/۳۰
با انتشار خبر عقد قرارداد فروش گاز شیرین توسط شرکت ملی نفت به یک شرکت نروژی، آقای زنگنه طوری صحبت می‌کند که گویا گاز کشور هیچ مصرف دیگری ندارد و وزارت نفت مجبور است گاز را به قیمت ارزان بفروشد.
گزارش وزیر نفت از اجرای قرارداد فاز ۱۱ پارس جنوبی با توتال
۱۳۹۶/۰۸/۳۰
وزیر نفت با حضور در جلسه کمیسیون انرژی گزارشی از آخرین وضعیت اجرای قرارداد فاز ۱۱ پارس جنوبی با شرکت توتال را ارائه کرد.
حجم صادرات گاز ایران به ترکیه در نیمه نخست امسال
۱۳۹۶/۰۸/۳۰
مدیرعامل شرکت انتقال گاز، از صادرات در مجموع پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون مترمکعب گاز از مرز بازرگان به ترکیه، در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
پدرخوانده‌های حوزه آلودگی هوا
۱۳۹۶/۰۸/۲۹
گادفادر یا پدرخوانده آلودگی هوا گروه‌هایی هستند که به دلیل برخورداری از قدرت بالا و توان لابی‌گری بسیار کسی حریف آنها نمی‌شود. صنعت خودروسازی و حوزه تولید سوخت مهم‌ترین پدرخوانده‌های حوزه آلودگی هوا هستند.
آخرین وضعیت گازرسانی به کرمانشاهِ زلزله زده
۱۳۹۶/۰۸/۲۹
معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از گازدار شدن بیش از ۱۰ هزار مشترک زلزله زده در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی خبر داد و گفت: مأموران در تلاشند تا هرچه سریع‌تر گاز منازل دیگر مشترکین شهرهای آسیب‌دیده را وصل کنند.