موضوع : اقتصاد مقاومتی
تغییر چشمگیر ایران علیرغم تحریم ها
۱۳۹۶/۰۶/۲۸
ایران علیرغم تحریم ها متوقف نشده است.
اینکه می‌گویند از رکورد خارج شدیم نادرست است
۱۳۹۶/۰۶/۲۶
یک اقتصاددان با بیان اینکه سرمایه گذاری و گشایش اعتبار خارجی باید در صنعتی باشد که درآمد ارزی دارد، گفت: برای بخش خصوصی، آینده ارز مشخص نیست و دریافت تسهیلات ارزی آزمون و خطاست.
سه ایرانی به دور زدن تحریم های آمریکا علیه ایران متهم شدند
۱۳۹۶/۰۶/۲۲
۳ تبعه ایرانی به اتهام نقض تحریم های آمریکا علیه ایران از طریق مشارکت در فروش میلیون ها دلار کالا از آمریکا به ایران از سوی دادگاه فدرال کلیولند تحت تعقیب قرار گرفتند.
تجار انگلیسی در راه تهران
۱۳۹۶/۰۶/۲۰
حمید بعیدی‌نژاد، سفیر ایران در انگلیس در دیدار با غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، ضمن اشاره به ظرفیت‌های همکاری میان دو کشور، به تشریح وظایف معاونت اقتصادی در وزارت امور خارجه پرداخت.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵
پرورش میگو یک صنعت راهبردی است و می‌تواند اراضی بدون استفاده ساحلی را به بزرگترین مراکز اشتغال مولد و ارزآور کشور تبدیل کند که مهاجرت معکوس از شهر به سوی روستا‌ها یکی از مشخصه‌های اصلی و بارز این صنعت محسوب می‌شود.
لزوم طراحی پلتفرم جدید پول دیجیتال برای افزایش مقاومت اقتصاد داخلی
۱۳۹۶/۰۶/۱۵
وزیر اسبق ارتباطات با اشاره به لزوم کاهش وابستگی کشور به دلار آمریکا گفت: برای افزایش مقاومت اقتصاد داخلی طراحی یک پلتفرم جدید پول دیجیتال ضروری است.
۱۳۹۶/۰۶/۱۲
نظر خواهی از جامعه ۵۰نفری کارگران درباره کاهش قدرت خرید نشان می دهد که اکثر کارگران کاهش قدرت خرید را ناشی از نبود امنیت شغلی و حقوق های پایین می دانند که ریشه کاهش قدرت خرید را رکود می دانند.
وعده‌های اقتصادی نهاوندیان در دولت دوازدهم
۱۳۹۶/۰۶/۰۹
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: تا پایان دولت دوازدهم فقر مطلق را از چهره اقتصاد کشور محو می کنیم وهزینه تامین مالی را نیز کاهش می دهیم.
دلیل اجرای کند خصوصی سازی در کشور چیست؟
۱۳۹۶/۰۶/۰۶
رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه مقاومتها در خصوصی سازی پر رنگ شده است گفت: در امر واگذاری ها، انرژی ما در حال هدر رفتن است و روند خصوصی سازی در کشور ما بسیار کند پیش می رود.
تاسیس ۵ شرکت بزرگ پخش در کشور با مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی
۱۳۹۶/۰۶/۰۵
مدیر کل دفترخدمات امور بازرگانی وزارت صنعت ، معدن وتجارت گفت:به استناد مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ۵ شرکت بزرگ لجستیک (در حوزه پخش) را در کشور معرفی می‌کنیم و به شکل‌گیری آنها نیز کمک خواهد شد.