موضوع : شهرستان های اصفهان
آیفون‌ها به مقصد نرسید
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از كشف یك محموله گوشی تلفن همراه خارجی به ارزش سه میلیارد ریال و دستگیری یك قاچاقچی خبر داد.
صنایع هنوز به دانشگاهها اعتماد کافی ندارند
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
دبیر کمیته اجرایی چهارمین کنفرانس مهندسی ملی برق ایران گفت: مراکز تولیدی هنوز از سیستم‌های قدیمی و فرسوده در تجهیرات و ابزار خود استفاده می‌کنند و این باعث مصرف زیاد برق در این مراکز شده که با بازسازی این دستگاه‌ها می‌توانیم رشد بسیار زیادی در مصرف بهینه برق داشته باشیم.
رشد ۱۷ درصدی صادرات از استان اصفهان
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
مدير كل گمرك اصفهان گفت: در شش ماهه اول سال جاری از استان اصفهان582 قلم کالا به وزن دو میلیون و 64 هزار تن و به ارزش 736 میلیون و 831 هزار دلار به مقصد 91 کشور جهان صادر شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از لحاظ وزن 21 درصد و از حیث ارزش 17 درصد افزایش داشته است.
عرصه برای فعالیت بیشتر بانوان هموار شود
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
شهردار منتخب اصفهان تجربه، تعهد و تخصص را از مهم‌ترین شاخصه‌های شایسته‌سالاری برشمرد و گفت: در مدیریت شهری امروز نیازمند انسان‌های پاک دست هستیم.
۷۴ وقف به ارزش ۱۶۵ میلیارد ریال
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از 74 وقف به ارزش 165 ميليارد ريال خبر داد.
تقدیر از رتبه های برتر قرآن ادارات ورزش و جوانان استان
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
طی مراسمی از نفرات برتر مسابقات حفظ و قرایت قران مجید ادارات ورزش و جوانان تقدیر شد.
آموزش دارت ویژه پرسنل شرکت مخابرات شهرستان کاشان
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
دوره آموزشی دارت با تدریس جعفر بزمی در میان پرسنل شرکت مخابرات شهرستان کاشان برگزاز شد.
استقلال دستگاه قضایی باعث ثبات و اقتدار کشور است
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در مراسم تودی معارفه رئیس دادگستری کاشان ضمن بیان مطلب فوق خاطرنشان کرد: شان و منزلت دستگاه قضا در نظام اسلامی دارای جایگاه رفیع است.
مهرآتش نشانان مهری خاطره ساز آفرید
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی گفت: در آستانه روز آتش نشانی و ایمنی آتش نشانان کاشانی با کودکان بستری در بیمارستان بهشتی و سالمندان آسایشگاه گلابچی دیدار و با حضور در گلزار شهدا با آرمان های شهدا تجدید پیمان کردند.
مصاحبه تخصصی علمی و گزینش استادان مدعو متقاضی تدریس در دانشگاه آزاد دولت آباد
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
معاون آموزشی، دانشجویی وفرهنگی واحد دولت آباد با با بیان این مطلب گفت : « این مصاحبه با هدف ایجاد و افزایش بیشتر کیفیت آموزشی و جذب استادان و مدرسین با سطوح علمی بالاتر با توجه به مسائل علمی و فرهنگی مدرسین برگزار شد. »