موضوع : حماسه و پایداری
چیزی جز زیبایی در شهادت محسن ندیدم/ امیدوارم شهادت نصیب فرزندم هم بشود/ خودم خبر شهادت همسرم را در تلگرام دیدم
۱۳۹۶/۰۵/۲۱
تلگرام محسن را روی گوشی خودم نصب کرده بودم، یک دفعه دیدم دریکی از گروه‌هایی که با دوستانش داشت، عکسی فرستادند و گفتند برای آزادی این اسیر دعا کنید. من عکس را باز کردم دیدم این اسیر محسن من است.
سوگند یاد می‌کنیم تا نابودی آخرین نفر این غده خطرناک از پای نخواهیم نشست
۱۳۹۶/۰۵/۱۹
سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در پیامی به مناسبت شهادت محسن حججی، اطمینان داده که فرزندان دلیر ایران انتقام این اقدام ددمنشانه را خواهند گرفت.
«بابایی» روزت مبارک…
۱۳۹۶/۰۵/۱۵
به مناسبت سالروز شهادت شهید بابایی مروری بر زندگی نامه و خاطرات این شهید بزرگوار خواهیم داشت.
عاشقان دفاع از حریم ولایت
۱۳۹۶/۰۵/۱۱
با کوله آماده در انتظار اعزام مجدد نشسته استموضوع دفاع ازجمله اقدامات مهمی است که هر شخص و گروهی در برابر هر نوع تهاجمی از آن استفاده می‌کند. این تهاجم می‌تواند به شخص شما باشد یا به مرزوبوم و نظام و باورهایتان صورت بگیرد. در این میان، افرادی وجود دارند که به فراتر از مسائل شخصی فکر می‌کنند و در برابر هر گونه تهاجم به باورهای دینی و اسلامی تمام‌قد می‌ایستند و جان خود را هم فدا می‌کنند. محسن رفیعی خالدی، یکی از هزاران نفری است که در طول تاریخ جمهوری اسلامی ایران در میدان‌های مختلف جهاد حضور داشته‌اند.
تشییع سراسری ۲۰۰ شهید دفاع مقدس در کشور/۳۲ شهید شناسایی شد
۱۳۹۶/۰۴/۲۶
رئیس ستاد معراج شهدای مرکز گفت: همزمان با ایام سوگواری شهادت امام جعفر صادق(ع) پیکر مطهر ۲۰۰ شهید دوران دفاع مقدس در استان‌های مختلف کشور تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.
شهادت برای خانواده شهدا افتخار است
۱۳۹۶/۰۴/۲۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: خانواده شهدا مایه برکت برای کشور و نظام هستند.
روایتی از ۱۰ روز زندگی با «متوسلیان» در زندان/ انتظار داشتم در ایران رفتارها مانند «حاج‌احمد» باشد
۱۳۹۶/۰۴/۱۷
حدود ۲۰ سال است که سرویس امنیتی و وزارت خارجه ایران در جریان اطلاعات من هست ولی اینکه چرا تمایلی به پیگیری آن نداشته و به من مراجعه نکرده‌اند جای سوال دارد.
«ویلایی‌ها»، همسرانه‌ای در دل جنگ/ زن در سینمای دفاع مقدس؛ از «گیلانه» تا «سیما»
۱۳۹۶/۰۴/۱۳
قیدی، زنی متفاوت و طغیانگر را در دل جنگ به تصویر می‌کشد. یک تصویر جدید و جسورانه، برعکس همه فیلم‌های دفاع مقدس که زنان را به شیوه‌ای کلیشه‌ای بیش از حد مهربان و فداکار ترسیم می‌کردند.
وزارت خارجه با پرونده دیپلمات‌ها و مطالبه ۳۵ ساله ما از اسرائیل چه کرده است؟
۱۳۹۶/۰۴/۱۳
برادر سردار جاویدالاثر احمد متوسلیان می‌گوید: سوال من از دولت و وزارت خارجه اینست که در این ۳۵ سال با مطالبه‌ای که از اسرائیل دارید چه کرده‌اید؟