موضوع : حماسه و پایداری
پشت پرده ترور بیولوژیک شهید مدافع حرم ایرانی
۱۳۹۶/۰۸/۲۰
« خواب دیده بود دوقلو دارد، زندگی خوبی دارد ، اما همه اینها را می گذارد و می رود و شهید می شود. خواب هایش رویای صادقه بودند، این یکی هم آخرش تعبیر شد. »
همراه باشهدا؛ زندگی نامه شهید مصطفی زاده
۱۳۹۶/۰۸/۲۰
گوشه‌ای از زندگی‌نامه شهید مصطفی زاده از شهدای هشت سال دفاع مقدس را در اینجا بخوانید.
تمام زندگی‌ام را می‌دهم تا یک لحظه «محمد» را ببینم + عکس
۱۳۹۶/۰۸/۱۷
هیچ‌گاه به اینکه همسر شهید شوم فکر نمی‌کردم تا اینکه سریال شهید بابایی پخش شد. یادم هست ته دلم ترس افتاد. با خودم می‌گفتم «اگر محمد شهید شود چه می‌شود؟»
راهپیمایی اربعین و شکل گیری پارادایس شیعی
۱۳۹۶/۰۸/۱۷
روایت‌های اربعین نشان دهنده‌ چند روز زندگی زاهدانه و ساده‌ی میلیون‌ها انسان در یک سوگواره‌ی چند روزه است. مردمی که روی زمین می‌خوابند، مهمان مهربانی فقیرترین ملت جهان هستند و به مدت حدود ده روز زندگی در حکومت موعود را تجربه می‌کنند .
سردار شهید، برگ برنده‌اش را از خدا گرفت
۱۳۹۶/۰۸/۱۶
بیست سال بیشتر نداشت اما عقیده داشت مأموریت بزرگی بر دوش دارد؛ از فعالیت از رژیم شاه تا فعالیت در جبهه حق علیه باطل؛ «خدا یک برگ مأموریت به ما داده است که تا نفس داریم باید به دنبال مأموریتمان باشیم، وقتی هم برگ مرخصی را داد، خب می رویم» و همین عقیده سبب شد که همنشین فرشتگان الهی شود.
چیزی جز زیبایی در شهادت محسن ندیدم/ امیدوارم شهادت نصیب فرزندم هم بشود/ خودم خبر شهادت همسرم را در تلگرام دیدم
۱۳۹۶/۰۵/۲۱
تلگرام محسن را روی گوشی خودم نصب کرده بودم، یک دفعه دیدم دریکی از گروه‌هایی که با دوستانش داشت، عکسی فرستادند و گفتند برای آزادی این اسیر دعا کنید. من عکس را باز کردم دیدم این اسیر محسن من است.
سوگند یاد می‌کنیم تا نابودی آخرین نفر این غده خطرناک از پای نخواهیم نشست
۱۳۹۶/۰۵/۱۹
سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در پیامی به مناسبت شهادت محسن حججی، اطمینان داده که فرزندان دلیر ایران انتقام این اقدام ددمنشانه را خواهند گرفت.