موضوع : امنیتی و دفاعی
اخطار قرارگاه پدافند هوایی به یک فروند پهپاد RQ-۴ آمریکا/ باور ۳۷۳ “تست موشکی” شد
۱۳۹۶/۰۶/۱۲
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء گفت: در فروردین و شهریور ماه امسال هواپیماهای جاسوسی آمریکایی توسط قرارگاه پدافند هوایی مورد هشدار و اخطار قرار گرفتند.
ناوگروه اطلاعاتی – عملیاتی نداجا به کشور بازگشت
۱۳۹۶/۰۶/۱۱
ناوگروه ۴۷ نیروی دریایی ارتش پس از ۷۶ روز دریانوردی به کشور بازگشت.
تشییع پیکر شهید محسن حججی به زمان دیگری موکول شد
۱۳۹۶/۰۶/۱۱
روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از تغییر زمان تشییع پیکر شهید مدافع حرم خبر داد.
خواسته رهبری از فرمانده جدید کل ارتش
۱۳۹۶/۰۶/۰۴
رئیس دفتر نظامی فرماندهی کل قوا تاکید کرد: بهره گیری از همه ظرفیت‌ها در انجام مسئولیت، خواسته رهبری از فرمانده جدید کل ارتش است.
سردار دهقان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی شد
۱۳۹۶/۰۵/۲۹
رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا در حکمی سردار سرتیپ حسین دهقان را به عنوان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح منصوب کردند.
گشت‌های پهپادی سپاه در خلیج فارس ادامه خواهد داشت
۱۳۹۶/۰۵/۲۴
روابط عمومی یگان پهپادی سپاه مستقر در خلیج فارس اعلام کرد که گشت‌های پهپادی در محدوده کنترل پدافند هوایی کشور با دقت و بدون توجه به فضاسازی روانی نیروهای بیگانه ادامه خواهد داشت.
بساط داعش را جمع می‌کنیم/ انتقام ما سخت خواهد بود/ قدرت سپاه پشتوانه دیپلماسی ماست/ آمریکا آرزوی بازدید از مراکز نظامی ایران را به گور می‌‌برد
۱۳۹۶/۰۵/۲۱
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اگر یک درخواست در عالم با پاسخ رد مواجه شود و اگر تنها یک آرزو باشد که با آرزوکننده‌اش به گور برود، همین درخواست بازدید امریکایی‌ها از مراکز نظامی ماست.
چه کسانی سکاندار وزارت دفاع در جمهوری اسلامی ایران بودند+تصاویر
۱۳۹۶/۰۵/۱۸
جمهوری اسلامی ایران از بدو تشکیل تاکنون 12 وزیر دفاع را به خود دیده است و طی روزهای آینده نیز نمایندگان مجلس درخصوص رای اعتماد به سیزدهمین وزیر دفاع (امیر حاتمی) تصمیم خواهند گرفت.
در کنار سوریه ایستاده‌ایم و به حمایت‌ها تا پایان بحران ادامه می‌دهیم
۱۳۹۶/۰۵/۱۵
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت:ایران در کنار سوریه ایستاده است و به حمایت‌های خود تا پایان یافتن بحران در این کشور ادامه خواهد داد.
هدف‌گذاری دقیق برای ساخت تسلیحات جدید/ تولید تجهیزات دریایی شتاب می‌گیرد
۱۳۹۶/۰۵/۱۴
نمایندگان مجلس بزودی لایحه تشکیل سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح را بررسی خواهند کرد؛ این لایحه، گامی مهم برای هدفمندترکردن طراحی ادوات نظامی در حوزه دریاست.