موضوع : احزاب و تشکل ها
قالیباف: تخلیه اتاقم در شهرداری صحت ندارد
۱۳۹۶/۰۵/۱۱
شهردار تهران گفت: اخبار تخلیه اتاق و رفتن از شهرداری صحت ندارد و حتی سه شب گذشته نیز در دفتر کارم شب را به صبح رساندم.
اخذ رای بعد از ساعت ۲۴ فاقد اعتبار قانونی است
۱۳۹۶/۰۵/۰۷
سخنگوی شورای نگهبان در کانال تلگرامی‌اش به اظهارات یکی از چهره‌های سیاسی، با تکرار ادعا‌هایی درباره اخذ رای در ساعت 24 در روز انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری واکنش نشان داد.
تحریم‌های جدید نشان داد عادی‌سازی روابط با آمریکا مشکلات کشور را حل نمی‌کند/ ملت ایران هیچ واهمه‌ای از اقدامات خصمانه آمریکا ندارد
۱۳۹۶/۰۵/۰۴
رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تحریم های اخیر آمریکا علیه جمهوری اسلامی گفت: وضع تحریم‌های جدید آمریکا یک هشدار و دست رد به کسانی است که همچنان تصور می‌کنند عادی سازی روابط با آمریکا و برجام می‌تواند مشکلات کشور را رفع کند.
یکی از کارهای بزرگ جسارت «خود‌انتقادی» و متحوّل کردن اصولگرایی است/ لزوم ترسیم ویژگی‌ها و مبانی «نواصولگرایی»
۱۳۹۶/۰۴/۳۱
در بخشی از نامه قالیباف آمده است: چاره‌ای جز تکیه بر جوانان در انجامِ کارهایِ بزرگ و ماندگار نیست و یکی از کارهای بزرگْ جسارتِ «خود‌انتقادی» و متحوّل کردن اصول‌گرایی، بدونِ تضعیفِ این جریان در مقابل رقیبی است که اصلی‌ترینِ هنر آن تزریق ترس مصنوعی به جامعه، به قصد فراموش کردنِ وعده‌ها و ناکارآمدی‌هایش است.
دولت با تفنگ مانع پیشرفت بخش خصوصی نیست/سپاه پاسداران حافظ امنیت کشور است
۱۳۹۶/۰۴/۱۲
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی گفت: سپاه پاسداران حافظ امنیت کشور است، نباید آن را مانع توسعه کشور و بخش خصوصی دانست.
دروغ فرانسوی‌ها در مبارزه با تروریسم با برگزاری همایش منافقین در پاریس آشکار شد
۱۳۹۶/۰۴/۱۲
آیت الله خاتمی گفت: برگزاری همایش منافقین در پاریس کد آشکاری بر دروغ کشورهای غربی و به خصوص فرانسه در مبارزه با تروریسم است.
برجام هست ولی تحریم می‌شویم!/هدف پشت پرده برجام «جهانی‌سازی دولت اعتدال» بود نه لغو تحریم
۱۳۹۶/۰۴/۰۳
تحریم‌های جدید سنای آمریکا ضربه‌ای دیگر بر پیکر بی‌جان برجام روحانی محسوب می‌شود. ضربه‌ای که فروض مختلفی از جمله «شکست رسمی برجام» را در مقابل دیدگان همه قرار داده است.
بسم‌الله؛ وقت رسیدگی به نقض برجام از سوی آمریکایی‌هاست/چرخش به سمت اروپایی‌های کدخدا محور یعنی باخت/لزوم تشکیل جلسه هیأت نظارت بر اجرای برجام
۱۳۹۶/۰۳/۲۷
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی معتقد است از برجام فقط «شکل» باقی مانده است و مصوبات آن هر روز مورد دست‌اندازی مقامات آمریکایی صورت می‌گیرد و جز گفتار درمانی از سوی مسئولان ایرانی واکنش دیگری صورت نمی‌گیرد.
ولایتی، دانشگاه آزاد را از دست مافیا «آزاد» کند
۱۳۹۶/۰۳/۰۹
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش گفت: من از آقای دکتر ولایتی می‌خواهم که دانشگاه آزاد را به معنای حقیقی از دست مافیایی که سال‌هاست آن را اداره می‌کند، «آزاد» کند.
واکنش ظریف به سخنان نبویان
۱۳۹۶/۰۳/۰۸
وزیر امور خارجه کشورمان در پست اینستاگرام خود به سخنان اخیر سید محمود نبویان نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.