موضوع : استانها
سیگاری بودن والدین از عوامل خطر ابتلا به MS اطفال
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد در معرض دود سيگار بودن مادر در دوران بارداري، داشتن والدين سيگاري، سابقه ابتلا به سرخجه و انجام عمل جراحي آپاندكتومي، از جمله عوامل خطر ابتلا به MS اطفال هستند.
آیفون‌ها به مقصد نرسید
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از كشف یك محموله گوشی تلفن همراه خارجی به ارزش سه میلیارد ریال و دستگیری یك قاچاقچی خبر داد.
ایجاد مرکز پژوهشی “خیر ماندگار” با هدف وقف علم
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
رییس دانشگاه اصفهان از قرار گرفتن نام این دانشگاه برای نخستین بار در لیست دانشگاه‌های برتر جهانی، ایجاد مرکز خیرماندگار با هدف نهادینه کردن وقف برای علم، اجرای طرح تکنولوژی آب شیرین‌کن به صورت آزمایشگاهی در دانشگاه و رویکرد جدید دانشگاه‌ها برای جذب نخبگان خبر داد.
صنایع هنوز به دانشگاهها اعتماد کافی ندارند
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
دبیر کمیته اجرایی چهارمین کنفرانس مهندسی ملی برق ایران گفت: مراکز تولیدی هنوز از سیستم‌های قدیمی و فرسوده در تجهیرات و ابزار خود استفاده می‌کنند و این باعث مصرف زیاد برق در این مراکز شده که با بازسازی این دستگاه‌ها می‌توانیم رشد بسیار زیادی در مصرف بهینه برق داشته باشیم.
بلیت متروی اصفهان تا نیمه مهرماه رایگان شد
۱۳۹۶/۰۷/۰۲
به مناسبت آغاز سال تحصیلی و جهت تشویق و ترغیب شهروندان برای استفاده از مترو، بلیت متروی اصفهان پس از رأی‌گیری در شورای شهر در 2 هفته ابتدای مهرماه رایگان شد.
اوضاع مالی هیئت وزنه‌برداری اصفهان حال‌ و روز خوبی ندارد
۱۳۹۶/۰۷/۰۲
دبیر هیئت وزنه‌برداری استان اصفهان گفت: اوضاع مالی هیئت وزنه‌برداری استان اصفهان با وجود فعالیت قهرمان المپیک، جهان و آسیا مناسب نیست.