موضوع : اجتماعی
از ظروف گیاهی برای نذری استفاده کنید/با سازمان تبلیغات در محرم همکاری می‌کنیم
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
رییس اداره محیط زیست شهر تهران با اشاره به اینکه ظروف یکبارمصرف برای سلامت انسان مضر هستند، گفت: این ظروف بسیار دیر تجزیه می‌شوند واز این رو تهدیدی برای آب و خاک هستند. توصیه می‌کنیم از ظروف یکبار مصرف کمتری برای نذری استفاده و به جای از سایر ظروف جایگزین مانند ظروف گیاهی بهره برده شود چراکه زودتر تجزیه می‌شوند و آسیب‌ کمتری به محیط زیست می‌رسانند.
یک راه‌حل تازه برای کاهش اضطراب اجتماعی
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
گروهی از متخصصان در آمریکا معتقدند که مهار هورمون "اکسی توسین" به افراد کمک می‌کند تا از شرایط اجتماعی استرس زا و ناخوشایند بهبود پیدا کنند.
تاثیر تماس با فلوراید پیش از تولد بر ضریب هوشی کودک
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
پزشکان کانادایی معتقدند فلوراید موجود در آب لوله‌کشی و محصولات بهداشتی دندان که مادران در دوران بارداری در معرض آن قرار می‌گیرند بر ضریب هوشی (IQ) نوزادانشان تاثیر می‌گذارد.
یک دارو در ایران چگونه تولید می شود؟
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
قائم مقام اداره کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو با تاکید بر نظارت بر کیفیت دارو، چگونگی تولید آنرا تشریح کرد.
درمواجهه با بیمار مسموم شده چگونه عمل کنیم؟
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
کارشناس آموزش سازمان اورژانس کشور به تشریح چگونگی مواجهه با فردی که دچار مسمومیت شده است پرداخت.
راحت به این مردان بگویید: «نه»
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
ر فردی چهره و اندام خاص خود را دارد. اگر مرد ایده آل شمات وادارتان کرد تا به هر قیمتی خودتان را تنها برای رضایت او تغییر دهید، بدانید که او فرد مناسبی برای شما نیست.
وازلین بهترین مرطوب کننده پوست در فصل پاییز است
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
با آغاز فصل پاییز، یکی از شایع‌ترین اتفاقاتی که برای افراد می‌افتد، خشکی پوست است و با سردتر شدن هوا، ناراحتی و عوارض آن شدیدتر خواهد شد.
توزیع غذای نذری تنها در ظروف یک بار مصرف بهداشتی/ ذبح احشام جلوی هیئت های عزاداری ممنوع
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت اصفهان با توجه به فرارسیدن ایام محرم، در توصیه های بهداشتی برای مسئولین تکایا و هیئت های عزاداری گفت: توزیع غذاها در ظروف یک بار مصرف بهداشتی صورت گیرد.
مراقب ضربات سر در نوزادان باشید
۱۳۹۶/۰۷/۰۴
مطالعه گروهی از محققان سوئدی نشان می دهد ضربه مغزی در نوجوانی میزان ابتلا به ام اس را در بزرگسالی تا ۲۲ درصد افزایش می دهد.