موضوع : سیاسی
داعش دنبال خلافت در افغانستان و پاکستان است
۱۳۹۶/۰۹/۲۱
وزیر اطلاعات گفت: داعش همچنان به دنبال تسلط بر زمین در بخشهایی مانند افغانستان، پاکستان و آسیای میانه هست تا از این طریق ایده خلافت را به قول خود احیا کنند.
با این وضع دیگر اصلاح‌طلب نیستم
۱۳۹۶/۰۹/۲۱
فاطمه دانشور گفت: اگر به من بگویند که خانم دانشور شما با رفتارهایی که دیدید آیا هنوز اصلاح‌طلب هستی یا خیر؟ می‌گویم نه. اگر معنا و تعریف اصلاح‌طلبی این باشد، باید بگویم نه.
عضویت اقلیت‌های دینی در شوراهای شهر تصویب شد
۱۳۹۶/۰۹/۲۱
نمایندگان مجلس شرایط عضویت اقلیت‌های دینی در شوراهای اسلامی شهر و روستا را تعیین کردند.
کاهش یک‌‌هزار میلیاردی اعتبار اشتغالزایی کمیته امداد در لایحه بودجه ۹۷/ افزایش ۳ هزارمیلیاردی منابع برای پرداخت مستمری
۱۳۹۶/۰۹/۲۱
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)‌ گفت:‌ اعتبار اشتغازایی کمیته امداد در لایحه بودجه سال ۹۷ درمقایسه با سال گذشته هزار میلیارد تومان کاهش پیدا کرده است.
سوال از وزیر نفت در دستور کار مجلس قرار گرفت
۱۳۹۶/۰۹/۲۱
بررسی دو سوال نمایندگان از وزیر نفت در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.
می‌دانیم که بیکاری صدای جوانان را درآورده است/ شکایت یک شرکت آمریکایی از ایران به دلیل ساخت کارخانه فولاد
۱۳۹۶/۰۹/۲۰
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه باخبر هستیم بیکاری صدای جوانان را درآورده است، گفت: هرچند حجم زیادی از جوانان ما بیکار هستند اما مدیران ما باید بدانند که جوانان خلاق در کشور زیاد هستند و این بهترین فرصت پیش روی مدیران است.
آمادگی ایران برای پشتیبانی همه جانبه از نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین
۱۳۹۶/۰۹/۲۰
سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در تماس با فرماندهی گردان‌های شهید عزالدین قسام و فرماندهی گردان‌های جهاد اسلامی، آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای پشتیبانی همه‌جانبه از نیروهای مقامت اسلامی فلسطین را اعلام کرد.
دختر رئیس قوه قضائیه با هیچ سرویسی در ارتباط نیست/ حنجره خود را درباره موسسات مالی پاره کردم/ پرونده برادر روحانی ارتباطی با پرونده بقایی ندارد
۱۳۹۶/۰۹/۲۰
سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه پرونده برادر روحانی هيچ ارتباطی با پرونده بقايی ندارد، گفت: ما معمولا به طور متوسط يک كسی را چند ماه قبل از انتخابات بگيريم می‌گویند برای انتخابات است، بعد از انتخابات بگيريم می‌گویند برای انتخابات است.