موضوع : کاشان
تصمیم کاشانی‌ها برای تأسیس بیمارستان مجهز در مناطق زلزله‌زده
۱۳۹۶/۰۸/۲۶
نماینده ولی‌فقیه در کاشان، از تصمیم برای تأسیس بیمارستانی مجهز در منطقه سرپل ذهاب توسط مردم و مسئولان شهرستان کاشان خبر داد.
بازدید دکتر جندقیان معاون سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور از شهر کامو و چوگان     
۱۳۹۶/۰۸/۲۵
پس از انجام رایزنی ها و پیگیری های متعدد شورای  اسلامی و شهرداری کامووچوگان دکترجندقیان  چهارشنبه  ۹۶/۸/۲۴ در راستای  بررسی مشکلات موجود و ارائه راهکارهای مناسب جهت مرتفع ساختن آنها و همچنین بررسی راهکارهای مقدور جهت انجام حمایت‌های لازم توسط ایشان از شهر کامو و چوگان بازدید   میدانی بعمل. وی ضمن بازدید  از رصدخانه ملی به عنوان یکی از پتانسیل‌های قدرتمند گردشگری و همچنین بازدید از خانه و برج تاریخی احمد خان رضاقلی زاده به عنوان یکی از بناهای ارزشمند تاریخی و فرهنگی منطقه یاد کرد 
نهادینه شدن مسئولیت های اجتماعی نیاز امروز جامعه
۱۳۹۶/۰۸/۲۵
معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری ویژه کاشان در جلسه بررسی معافیت های مالیاتی و کمک های مالی به حوزه ورزش و جوانان اظهار داشت: در قسمت ب ماده 7 قانون برنامه ششم موضوع وجوه هزینه هایی که توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی به منظور احداث، تکمیل و تجهیز فضاها و اماکن و توسعه ورزش همگانی به عنوان کمک به وزارت ورزش و جوانان پرداخت می شود، با تایید وزارت خانه مذکور بعنوان هزینه های قابل قبول مالیاتی تلقی می گردد. 
برگزاری دومین سوگواره دانش آموزی
۱۳۹۶/۰۸/۲۵
دومین سوگواره دانش آموزی هنرهای نمایشی وآئین های مذهبی در کاشان برگزار شد . 
دانش ساخت جوزقند بومی قمصر
۱۳۹۶/۰۸/۲۵
با توجه به نزدیک شدن فصل سرما و اینکه شهر قمصر یکی از شهرهای تولیدکننده جوزقند است فرصت را غنیمت شمرده و به دفتر مهندس نقدی شهردار این شهر رفته و از او خواستیم تا در مورد جوزقند و طرز تهیه آن برای ما توضیحاتی داشته باشند .
نمایش ۲ فیلم سینمایی در فرهنگسرای علامه فیض کاشانی(ره)
۱۳۹۶/۰۸/۲۵
فرهنگسرای علامه فیض کاشانی(ره) میزبان جمعی از دانش‌آموزان دبستان هنردار کاشان شد.
ارسال کمک های مردم کاشان به مناطق زلزله زده غرب کشور
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
معاون استاندار و فرماندارکاشان از ارسال محموله های کمک های غیرنقدی مردم این شهرستان در 48 ساعت اول وقوع حادثه به آسیب دیدگان زمین لرزه اخیر در استان های غربی کشور خبر داد.
با کار آفرینان همراه شوید
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان در اولین جلسه "طرح منادیان عرصه تولید و اشتغال" به مدیران و روسای ادارات توصیه کرد با کار افرینان و سرمایه گزاران همراه شوند و از بروکراسی اداری کم کنند تا با سرعت بیشتر زمینه اشتغال فراهم اید.
۱۵۰۰ اصله درخت در سطح منطقه ۳ شهرداری کاشان کاشته شده است
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
سرپرست شهرداری منطقه ۳ شهرداری کاشان گفت: در ۶ ماهه نخست سال یک هزارو ۵۰۰ اصله درخت و درختچه از نوع کاج و نارون در سطح منطقه ۳ شهرداری کاشان کاشته شده است.