موضوع : شاهین شهر
افزایش جمعیت بخش میمه در سال‌های اخیر
۱۳۹۶/۰۶/۲۱
فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: جمعیت بخش میمه در سال‌های اخیر با بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی و اقتصادی افزایش یافته است.
شکل‌گیری واحد صنعتی گلاب‌گیری در میمه از سرعت مهاجرت مردم این شهر کم می‌کند
۱۳۹۶/۰۶/۲۱
نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: شکل‌گیری واحد صنعتی گلاب‌گیری با ۳۴ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بنیاد برکت درمیمه، از سرعت مهاجرت مردم این شهر خواهد کاست.
اجرای برنامه شب شعر با حضور شاعران استان  در تالار شیخ بهایی شاهین شهر
۱۳۹۶/۰۶/۲۱
شب شعر با حضور شاعران استان ، فرزانگان ، رییس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر ، علاقمندان به ادبیات و دوستداران اهل بیت (ع) در سالن اجتماعات بهار شاهین شهر برگزار شد.
استقبال خوب هنرمندان تئاتر از نخستین جشنواره تئاتر دفاع مقدس در شاهین شهر
۱۳۹۶/۰۶/۲۱
دبیر نخستین جشنواره تئاتر دفاع مقدس«پلاک» در شاهین شهر خبر از استقبال خوب هنرمندان عرصه تئاتر در استان داد.
برگزاری کارگاه آموزشی تدوین EOP شبکه بهداشت شاهین شهر
۱۳۹۶/۰۶/۲۱
در پایان این جلسه آقای مهندس قربانی مسئول واحد مدیریت خطر بلایای شبکه به همکاران محترم مراکز و پایگاه های سلامت نسبت به تدوین EOP مراکز تحت پوشش خود حداکثر تا پایان شهریور ماه سال جاری تاکید نمودند.
برگزاری دوره آموزشی آتش نشانان افتخاری در شاهین شهر
۱۳۹۶/۰۶/۲۰
سعید اکرم خانی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهرگفت: سیزدهمین دوره آموزش آتش نشانان افتخاری در این سازمان برگزار گردید.
سرویس کولینگ و فولینگ بزرگترین مخزن نفت خام کشور در منطقه اصفهان
۱۳۹۶/۰۶/۲۰
تعمیر، سرویس رینگ فوم، رینگ کولینگ و رفع نشتی از رینگ های آتش نشانی اطراف مخزن یک میلیون و ۳۳۰ هزار بشکه ای مرکز انتقال نفت و تأسیسات شهید بهشتی اصفهان(شماره ۷ مارون- اصفهان) انجام شد.
نماز جمعه یکی از مکان های تبلور همدلی میان مردم و مسئولین است
۱۳۹۶/۰۶/۱۹
جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست علیرضا بصیری فرماندار و با حضور ائمه جمعه شهرستان، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری ، روز پنجشنبه شانزدهم شهریور ماه در محل فرمانداری برگزار گردید.
برگزاری نخستین جشنواره تئاتر دفاع مقدس ( پلاک )
۱۳۹۶/۰۶/۱۹
دبیر نخستین جشنواره دفاع مقدس پلاک ، به برگزاری اولین جشنواره از هفته پایانی شهریورماه ۹۶ اشاره کرد وگفت : این برنامه توسط فعالان اصحاب هنر استان با محوریت فرهنگ ایثار و شهادت و با اعتقاد به زیبایی و توانایی زبان والای هنر نمایشی در ترویج ، گسترش ، فضائل انسانی و مقاومت تبین جایگاه فرهنگ در توسعه هنر برگزار می شود.
مبارزه با بیماری های گیاهی در سازمان پارک ها شهر شاهین شهر
۱۳۹۶/۰۶/۱۹
مدیرعامل سازمان پارکها با اشاره به ضرورت حفظ و توسعه فضای سبز شهری گفت: پیشگیری و مبارزه با آفات و بیماری های گیاهی در فضای سبز از جمله موضوعات مهمی است که در واحد آموزش ، پژوهش و تحقیقات سازمان در حال بررسی و تحقیق است.