موضوع : شاهین شهر
دیدار صمیمی شهردار شاهین شهر با رانندگان سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه
۱۳۹۶/۰۸/۲۷
شهردار شاهین شهر  گفت : مسافران به عنوان یک امانت در اتوبوس تردد می نمایند و از رانندگان عزیز خواست در محیط کار خود آسایش و امنیت را برای آنان فراهم نمایند.
فراخوان کمک‌های مردمی شاهین‌شهر به زلزله‌زدگان
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: چادرهای جمعیت هلال‌احمر برای جمع‌آوری کمک‌های غیر نقدی این شهرستان به حادثه‌دیدگان زلزله اخیر غرب کشور برپاشده است.
دستگیری کابل های برق میمه
۱۳۹۶/۰۸/۲۱
این فرد با یک دستگاه خاور وارد شهر میمه میشود و در گام اول به سرقت یک دستگاه موتورسیکلت اقدام می نماید.
راه اندازی سامانه جدید رسیدگی به شکایات مردمی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری شاهین شهر
۱۳۹۶/۰۸/۲۱
منوچهر روانان مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: این سازمان در راستای افزایش ضریب رضایت تسریع و تسهیل روند رسیدگی به شکایات مردمی، نسبت به راه اندازی سامانه ای یکپارچه به نشانی www.taxish.irبرای بررسی این امور اقدام نموده است.
برگزاری رزمایش عملیاتی نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر
۱۳۹۶/۰۸/۲۱
رزمایش عملیاتی نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر با حضور مدیرعامل این سازمان و سرپرست حوزه معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری برگزار گردید.
طرح تشدید جمع آوری کارتن خواب های سطح شاهین شهر توسط حوزه معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری
۱۳۹۶/۰۸/۱۷
مجید انصاری سرپرست معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: در پی تماس های تلفنی شهروندان عزیز مبنی بر ایجاد مزاحمت کارتن خواب ها در سطح شهر، طرح تشدید جمع آوری کارتن خواب ها از سوی این حوزه فعال گردیده و در این راستا تعدادی از کارتن خواب ها با همکاری نیروی انتظامی جمع آوری و تحویل مراجع مربوطه گردیدند.
۱۳۹۶/۰۸/۱۶
نخستین جلسه ستاد تسهیلات سفر سال ۱۳۹۷ با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، برخی معاونان و مدیران شهرداری، پلیس راهور و نماینده اداره راه و شهرسازی شهرستان تشکیل گردید.
اولین جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شاهین شهر تشکیل شد
۱۳۹۶/۰۸/۱۵
جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شاهین شهر به ریاست حسین ابراهیمی و با حضور مهرداد مختاری ، علی فتحی ، سجاد قهرمانی و پرستو جهانگیری و با دعوت از احمدرضا پری تبار معاون پشتیبانی و توسعه شهرداری و رییس هیئت مدیره سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر ، حمید عشقی مشاور شهردار و رییس سابق هیئت مدیره سازمان و روح اله شاه رجبیان مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر تشکیل شد.
برگزاری کارگاه آموزشی اصول بهداشت حرفه ای کارگران حوزه خدمات شهری شهرداری شاهین شهر
۱۳۹۶/۰۸/۱۵
کارگاه آموزشی اصول بهداشت حرفه ای کارگران حوزه خدمات شهری شهرداری شاهین شهر با هدف حفظ و صیانت از نیروی کار سالم در نگارستان شهرداری برگزار گردید.
تشکیل اولین جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شاهین شهر
۱۳۹۶/۰۸/۱۴
در پی شروع به کار پنجمین دوره شوای اسلامی شاهین شهر و انتخاب اعضای کمیسیون ها و کمیته های تخصصی شورای شهر ، اولین جلسه کمیسیون فرهنگی برگزار شد.