موضوع : برخوار
مصاحبه تخصصی علمی و گزینش استادان مدعو متقاضی تدریس در دانشگاه آزاد دولت آباد
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
معاون آموزشی، دانشجویی وفرهنگی واحد دولت آباد با با بیان این مطلب گفت : « این مصاحبه با هدف ایجاد و افزایش بیشتر کیفیت آموزشی و جذب استادان و مدرسین با سطوح علمی بالاتر با توجه به مسائل علمی و فرهنگی مدرسین برگزار شد. »
تشدید نظارت دامپزشکی بر کشتار بهداشتی نذورات در شهرستان برخوار
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
دکتر مجید فلسفی منش اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن ماه محرم و ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی و اجرای سنت حسنه ذبح نذورات که در این روزها انجام می‌شود، نظارت بر ذبح شرعی و بهداشتی دام‌های قربانی طبق روال هر ساله در این ایام به منظور تامین گوشت سالم و حلال به اجرا در می‌آید.
بیش از ۵۰ درصد تعاونی های برخوار نیمه فعال هستند
۱۳۹۶/۰۷/۰۱
کریم علی نقی افزود: رکود موجود در بخش اقتصادی کشور دامن تعاونی ها را گرفته به طوری که بیش از نیمی از تعاونی برخوار نیمه فعال هستند.
زنگ جشن شکوفه‌ها در برخوار نواخته شد
۱۳۹۶/۰۶/۳۰
مراسم جشن شکوفه‌های با حضور دانش آموزان دبستان سوم خرداد و دخترانه شهید فتاحی برگزار شد.
جشن ۶۰ دانش‌آموخته رشته معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد
۱۳۹۶/۰۶/۳۰
این مراسم با حضور ۶۰دانشجو فارغ التحصیل و خانواده آنها برگزار شد و از دانش آموختگان معماری تجلیل به عمل آمد.
هیات های مذهبی برخوار برای ثبت در سامانه طوبی اقدام کنند
۱۳۹۶/۰۶/۲۹
هادی پیرمرادیان افزود:برای ساماندهی و شناسنامه دارشدن هیات های مذهبی در برخوار و صدور شناسه ملی برای آنان لازم است این هیات ها از ابتدای ماه محرم سال جاری نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه طوبی اقدام کنند.
جشنواره ژیمناستیک با حضور ۱۰۰ شرکت کننده  ازبرخوار
۱۳۹۶/۰۶/۲۹
مسئول جشنواره و نایب رئیس هیات ژیمیناستیک شهرستان برخوار گفت:‌ در این جشنواره ورزشکاران ۵ باشگاه تختی و‌ مسجد جامع دولت آباد،‌ باشگاه ورزشی شهر دستگرد، شهر حبیب آباد و شهر خورزوق شرکت کردند.
شهر سین پتانسیل بالایی در زمینه گردشگری دارد
۱۳۹۶/۰۶/۲۵
ابوالفضل توکلی در مراسم معارفه شهردار سین با اشاره به پتانسیل شهر سین در زمینه گردشگری اظهار داشت:شهر سین یک شهر تاریخی است از اینرو باید بسترهای لازم جهت جذب گردشگر فراهم شود تا بتوانیم شاهد حضور گردشگران در این شهر باشیم.
جذب سرمایه گزار در شهر دستگرد ضروری است
۱۳۹۶/۰۶/۲۵
حسینعلی حاجی در مراسم تکریم و معارفه شهردار شهر دستگرد با اشاره به اینکه تولید ثروت و در آمد پایدار و جذب سرمایه گذار از سرعت مهاجرت مردم شهر دستگرد می کاهد افزود:مردم شهر دستگرد مردمی سختکوش هستند و این شهر دارای پتانسیل بالایی در بخش نیروی انسانی است که باید از این پتانسیل های شهر استفاده شود.
اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه آزاد دولت آباد به  روستای پرمه و چشندگان
۱۳۹۶/۰۶/۲۲
محمدجواد نظام زاده ضمن تشریح برخی از فعالیت های انجام شده در این دو روستا گفت:دانشجویان بسیجی این واحد دانشگاهی با پس از تجدید عهد و میثاق با شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه با عزمی جهادی و نیتی خالص برای هجرت به سوی اعتکافی پویا رهسپار روستاهای محروم و دور افتاده‌ی پرمه و چشندگان از توابع چادگان هندوکُش از توابع شهرستان چادگان شدند.