موضوع : برخوار
عضویت رایگان کتابخانه های عمومی بُرخوار به مناسبت هفته کتاب
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
عضویت در کتابخانه های عمومی شهرستان برخوار، ۲۴ آبان ماه به مناسبت روز کتابدار و هفته کتاب رایگان است.
بازدید مسئولین از بافت تاریخی شهرهای برخوار
۱۳۹۶/۰۸/۲۱
بافت تارخی شهرهای مختلف شهرستان برخوار بیان گر سبک و شیوه زندگی مردم است که مورد بازدید مسئولین قرار گرفت.
ایران سایه شوم گروه های تروریستی را از منطقه کم می کند
۱۳۹۶/۰۷/۲۵
معاون آموزشی، دانشجویی وفرهنگ دانشگاه آزاد دولت آباد گفت:ایران اسلامی به حول و قوه الهی و الطاف حضرت بقیه‌الله الاعظم و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای و پاسداری رزمندگان اسلام، سایه شوم گروه های تروریستی را از منطقه کم می کند.
اجرای برنامه آموزشی و غربالگری ویژه سالمندان برخوار
۱۳۹۶/۰۷/۲۳
ساناز شهروز در گفت و گویی افزود: دومین گردهمایی سالمندان برخوار ۳۰ مهر ماه در امامزاده ابراهیم بن موسی بن جعفر برگزار می شود.
اختصاص ۲۰۰ تا ۷۵۰ میلیون ریال تسهیلات به مشاغل خانگی در برخوار
۱۳۹۶/۰۷/۲۰
کریم علی نقی افزود: سقف تسهیلات مشاغل خانگی امسال نسبت به سال گذشته چهار برابر شده است امیدواریم که این اعتبارات در رشته های پر اشتغال در شهرستان جذب تا شغل پایدار ایجاد شود.
هزینه زندگی اتباع بیگانه بر دوش مردم شهر دولت
۱۳۹۶/۰۷/۱۶
حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه تکریم و معارفه شهردار دولت آباد افزود:اکثر اتباع بیگانه که در شهر دولت آباد زندگی می کنند؛عوارض پرداخت نمی کنند در حالی که از امکانات رفاهی شهر که برای شهروندان فراهم شده استفاده می کنند که در این راستا شهرداری و شورای شهر دولت آباد باید اقدام کنند.
بیش از ۹۲ درصد جمعیت برخوار شهرنشین هستند
۱۳۹۶/۰۷/۱۶
اسفندیار تاجمیری در جلسه تکریم و معارفه شهردار دولت آباد افزود:بسیاری از مطالبات مردم در بستر خدمات شهری خلاصه می شود در نظر گرفتن مطالبات و خواسته‌های مردم برای بهبود وضعیت شهر از جمله اولویت های شهرداری می باشد.
برپایی موکب برخوار در کربلا در اربعین حسینی
۱۳۹۶/۰۷/۱۱
مرتضی داوری در دومین گردهمائی خادمین موکب یادمان شهداء شهرستان برخوار که با حضور هیئت امناء ، اعضاء و خادمین موکب و رابطین شهرهای برخوار برگزار شد؛ افزود: هدف اصلی از برپائی موکب اسکان زائرین حسینی در کربلا می باشد،همچنین علاوه بر اسکان در این موکب خدماتی پخت نان ، طبخ غذا ، پذیرائی ، ایستگاه صلواتی ، تیم امدادی و پزشکی ، آتش نشانی و ... ارائه می شود.
مصاحبه تخصصی علمی و گزینش استادان مدعو متقاضی تدریس در دانشگاه آزاد دولت آباد
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
معاون آموزشی، دانشجویی وفرهنگی واحد دولت آباد با با بیان این مطلب گفت : « این مصاحبه با هدف ایجاد و افزایش بیشتر کیفیت آموزشی و جذب استادان و مدرسین با سطوح علمی بالاتر با توجه به مسائل علمی و فرهنگی مدرسین برگزار شد. »
تشدید نظارت دامپزشکی بر کشتار بهداشتی نذورات در شهرستان برخوار
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
دکتر مجید فلسفی منش اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن ماه محرم و ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی و اجرای سنت حسنه ذبح نذورات که در این روزها انجام می‌شود، نظارت بر ذبح شرعی و بهداشتی دام‌های قربانی طبق روال هر ساله در این ایام به منظور تامین گوشت سالم و حلال به اجرا در می‌آید.