موضوع : اصفهان
حرکت‌های اخیر سعودی سرپوشی برای جنایات این رژیم در یمن است/ خلع سلاح حزب‌الله لبنان حرف بی‌محتوایی است
۱۳۹۶/۰۸/۲۸
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: حرکت‌های اخیر رژیم سعودی سرپوشی برای جنایات این رژیم در یمن است و اکنون اعتراض سازمان‌های بین‌المللی هم درباره کودک‌کشی و جنایات در یمن مطرح شده است.
همایش بین المللی روان تنی در اصفهان به کار خود پایان داد
۱۳۹۶/۰۸/۲۷
رئیس مرکز تحقیقات روان تنی اصفهان گفت: این گردهمایی به همّت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با همکاری دانشگاه فرایبورگ آلمان و تعدادی دیگر از مراکز علمی و تحقیقاتی داخل و خارج، برگزار شد.
۳۰ درصد باقیمانده مطالبات گندمکاران اصفهانی امشب واریز می‌شود
۱۳۹۶/۰۸/۲۵
مدیرعامل کانون خبرگان کشاورزی اصفهان از واریز ۳۰ درصد باقیمانده مطالبات گندمکاران اصفهانی تا ساعت ۲۴ امشب خبر داد.
استفاده از ثلث سهم امام برای کمک به زلزله‌زدگان منعی ندارد
۱۳۹۶/۰۸/۲۵
دفتر مرجع تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان درباره جواز استفاده از ثلث سهم امام (ع) برای کمک به آسیب‌دیدگان زلزله اطلاعیه‌ای صادر کرد.
لیست پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی جمعیت هلال احمر استان اصفهان به زلزله زدگان کرمانشاه در سطح شهر اصفهان
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان لیست پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی جمعیت هلال احمر استان اصفهان به زلزله زدگان کرمانشاه در سطح شهر اصفهان رااعلام کرد.
دانشگاه‌های اصفهان و صنعتی اصفهان در جایگاه برترین های نظام رتبه بندی پورَپ
۱۳۹۶/۰۸/۲۲
بر اساس رتبه بندی جدید نظام یورَپ (URAP) در سال ۲۰۱۷ ، دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به کسب رتبه ششم و دانشگاه اصفهان موفق به کسب رتبه دوازدهم در بین دانشگاه های کشور (جامع، صنعتی و علوم پزشکی) شدند.
نیاز به اعتبار یک میلیارد تومانی برای ادامه کاوش در تپه اشرف اصفهان
۱۳۹۶/۰۸/۲۲
مسئول گروه باستان‌شناسی میراث فرهنگی اصفهان گفت: ادامه کاوش‌ها و ایجاد سایت موزه تپه تاریخی اشرف اصفهان به حداقل یک میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
برگزاری ۷۳۴ برنامه فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان به مناسبت هفته کتاب
۱۳۹۶/۰۸/۲۲
سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان از برگزاری ۷۳۴ برنامه فرهنگی در سطح کتابخانه‌های عمومی استان به مناسبت بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
نوجوانان و جوانان باید توانایی نه  گفتن به مواد مخدر را داشته باشند
۱۳۹۶/۰۸/۲۲
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در همایش استانی مبارزه با اعتیاد در مدارس گفت: بیش از ۳۰ فعالیت در حوزه مبارزه با آسیب های اجتماعی به ویژه مبارزه با مواد مخدر در مدارس استان انجام می شود و نوجوانان و جوانان باید توانایی" نه" گفتن به مواد مخدر را داشته باشند.
حضور۶۵ مشارکت کننده در هشتمین نمایشگاه صنایع حفاظتی و ایمنی
۱۳۹۶/۰۸/۲۲
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان با بیان اینکه در هشتمین نمایشگاه صنایع حفاظتی و ایمنی ۶۵ مشارکت کننده حضور پیدا کرده اند، از حضور فعال و موثر پلیس به عنوان یکی از غرفه داران خبرداد.