موضوع : اردستان
آموزش مدیریت «مصرف برق» برای کودکان در اردستان
۱۳۹۶/۰۶/۲۵
مکتوبی، رابط مدیریت برق اردستان افزود: کودکان و نوجوانان هدف اصلی است تا با آموزش دادن آنها بتوانیم مشکلات برق و چگونگی انتقال آن را به آنها بیاموزیم.
حضور ۳۸۵ دانش آموز کلاس اولی در مدارس اردستان
۱۳۹۶/۰۶/۲۵
مدیر آموزش و پرورش اردستان با بیان اینکه امسال ۳۸۵ دانش آموز سال اولی در اردستان به مدرسه می روند، تصریح کرد: چهار هزار و ۵۰۰ نفر دانش آموزکه سه هزار و ۸۲۰ نفر آن شهری و ۶۸۰ نفر روستایی هستند سال تحصیلی را آغاز می کنند.
هیئت های مذهبی جایگاه و قرارگاه شیعه هستند
۱۳۹۶/۰۶/۲۵
مدیر موسسه خورشید قم با اشاره به این موضوع که هیئت های مذهبی جایگاه و قرارگاه شیعه هستند،گقت: هیئت ها از عنصرهایی بوده که انقلاب اسلامی با آن شکل گرفته و در دفاع مقدس هم به عنوان یک پشتیبان قوی فعالیت داشته اند.
اصلی ترین مولفه اشتغال توانمندی افراد است
۱۳۹۶/۰۶/۲۵
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان اصلی ترین مولفه اشتغال را توانمندی افراد دانست و گفت: زمانی که انسان ها مهارت های لازم و شناخت کافی به وظیفه شغلی را نداشته باشند نمی توانند ایجاد شغل کنند.
شوراها به دور از مسائل سیاسی و قومی پاسخگوی مردم باشند
۱۳۹۶/۰۶/۲۴
امام جمعه اردستان از شوراهای اسلامی جدید خواست بدون مسائل سیاسی و قومی پاسخ گوی مردم بوده و در انتصاب شهردار جدید دقت کافی را داشته باشند.
جایگاه رفیع قرآن در تربیت و سبک زندگی اسلامی
۱۳۹۶/۰۶/۱۷
استاد حوزه و دانشگاه گفت: اخلاق رسم و روش تعالی بر زندگی بوده و قرآن در تربیت و سبک زندگی جایگاه بالایی دارد.
توسعه فعالیت های شیلاتی در شهرستان اردستان
۱۳۹۶/۰۶/۱۷
مسئول اداره بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی اردستان گفت: توسعه فعالیت های شیلاتی در اولویت برنامه های این اداره قرار گرفته است .
آغاز بازسازی چاه قنات دوطبقه اردستان
۱۳۹۶/۰۶/۱۷
فرماندار اردستان اعلام کرد: کار بازسازی و مرمت چاه قنات دو طبقه اردستان به زودی با مسئولیت شهرداری اردستان آغاز می شود.
بازدید یک هزار و ۵۰۰ دانش آموز از اماکن تاریخی اردستان در سال گذشته/ رشد ۳۰ درصدی بازدیدها در سال جاری
۱۳۹۶/۰۶/۱۷
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان گفت: در سال گذشته یک هزار و ۵۰۰ نفر دانش آموز از اماکن تاریخی اردستان بازدید کرده که امسال پیش بینی می شود این استقبال با رشد ۳۰ درصدی مواجه شود.
غدیر مشروعیت نظام ولایی و اسلامی است/ واقعه مهم غدیر به صورت ملموس و عینی در جامعه نشان داده شود
۱۳۹۶/۰۶/۱۷
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه اردستان با بیان اینکه دشمن نمی تواند واقعه کربلا را از بین ببرد، گفت: اما اگر غدیر را که مشروعیت نظام ولایی و اسلامی است تکرار نکنیم دشمن آن را از بین خواهد برد.