موضوع : اردستان
رونق کسب و کار خانگی در شهرستان اردستان
۱۳۹۶/۰۸/۲۹
مشاغل خانگی از جمله راه‌های کسب و کار و ایجاد اشتغال است که به دلیل نیاز به حجم پایین سرمایه‌گذاری و سودآوری مطلوب بسیار مورد توجه و استقبال قرار دارد.
کمبودهای بیمارستان اردستان برطرف می‌شود
۱۳۹۶/۰۸/۲۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه در ماه آینده ۲ پزشک عمومی در اختیار اردستان قرار می‌گیرد، گفت: تلاش این است که با توجه به جذب اندک نیروهای متخصص، کمبودهای بیمارستان اردستان برطرف شود.
مشترکان آبفای روستایی اردستان ۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال بدهکارند
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
مدیر آبفا روستایی شهرستان اردستان گفت: مانده بدهی مشترکان روستایی امور آبفار اردستان بالغ بر ۲میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال است.
۱۳ پایگاه برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان در اردستان ایجاد شد
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
رئیس جمعیت هلال احمر اردستان گفت: ۱۳ پایگاه ثابت و سیار کار جمع‌آوری کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان غرب کشور را در این شهرستان برعهده دارند.
بهره برداری ۴طرح آب رسانی روستایی در اردستان با اعتبار یک میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال
۱۳۹۶/۰۸/۲۱
مدیر آب و فاضلاب روستایی اردستان، گفت: عملیات اجرایی چهار طرح عمرانی آب رسانی روستایی در اردستان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۱۰میلیون ریال به پایان رسیده است.
برداشت «زعفران» در اردستان آغاز شد
۱۳۹۶/۰۸/۲۱
مدیر جهاد کشاورزی اردستان گفت: برداشت محصول زعفران در اردستان آغاز شده و پیش بینی می شود متوسط عملکرد این محصول در سال جاری به بیش از هشت کیلوگرم در هکتار برسد.
پوستر هفته فرهنگی اردستان منقش به تصاویر مشاهیر و لوگوی هفته فرهنگی خواهد بود
۱۳۹۶/۰۸/۲۱
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان گفت: تبلیغات هفته فرهنگی اردستان پس از تهیه پیشنهادهای مختلف تا یک هفته دیگر بصورت گسترده آماده و توزیع خواهد شد.
پلاک کوبی ۸۰ درصد از مناطق اردستان انجام شده است
۱۳۹۶/۰۸/۲۱
مدیر کل پست استان اصفهان، گفت: پلاک کوبی ۸۰درصد نفاط شهری اردستان انجام شده و با مساعدت شهرداری تا پایان سال تمامی مکانها پلاک کوبی خواهند شد.
ظرفیت های گردشگری اردستان مورد توجه قرار گیرد
۱۳۹۶/۰۸/۲۱
فرماندار اردستان با اشاره به آثار تاریخی شهرستان اردستان، گفت: اردستان دارای ظرفیت ها و پتانسیل های مناسبی در موضوع گردشگری است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
۲۵ درصد جمعیت واجد شرایط اردستان عضو کتابخانه های عمومی هستند
۱۳۹۶/۰۸/۲۱
سرپرست کتابخانه های عمومی اردستان از عضویت 25 درصد از جمعیت واجد شرایط این شهرستان در کتابخانه های عمومی خبر داد