موضوع : آران و بیدگل
کاشت شاهدانه مهمترین معضل آران و بیدگل در بحث مواد مخدر
۱۳۹۶/۰۵/۲۴
فرمانده انتظامی آران و بیدگل با اشاره به افزایش ۲۰۰ درصدی کشف مواد مخدر در شهرستان گفت: مهمترین معضل در بحث مواد مخدر و اعتیاد در آران و بیدگل کشت غیر قانونی گیاه شاهدانه است.
پرداخت بیش از ۱۶ میلیارد ریال مستمری به مددجویان کمیته امداد آران و بیدگل
۱۳۹۶/۰۴/۰۸
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آران وبیدگل گفت: طی یک سال گذشته تا کنون 16 میلیارد و 272 میلیون ریال مستمری به مددجویان تحت پوشش این کمیته پرداخت شده است.
دعوت فرماندار از مردم آران و بیدگل  برای حضور با شکوه در مراسم  روز قدس
۱۳۹۶/۰۳/۳۱
ابوالفضل معینی نژاد فرماندار در پیامی آحاد مردم را به حضور با شکوه در روز جهانی قدس دعوت نموده و خاطر نشان کرد : مردم این شهرستان روز قدس را به روزی ماندگار در تاریخ پر افتخار خود مبدل خواهند کرد.
دفن غیر اصولی زباله در آران و بیدگل
۱۳۹۶/۰۳/۲۸
رئیس اداره محیط زیست آران و بیدگل با اشاره به دفن غیر اصولی روزانه ۲۵۰ تن زباله در چاله زباله بخش کویرات و شهر ابوزید آباد، گفت: این مسئله همواره مشکلاتی را برای مردم داشته است.
دفن اموات بحث چالشی این روزهای اداره اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل
۱۳۹۶/۰۳/۲۴
ولی ا.. روان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل در نشست اختصاصی با خبرنگار ما در شهرستان اظهار داشت قانون گذار در قانون به صراحت تعیین کرده که شهرداری ها مسئول احداث آرامستان ، غسالخانه و کلیه امور مربوط به اموات می باشند متاسفانه در شهرستان آران و بیدگل این موضوع از طرف شهرداری به کلی فراموش شده است
آغاز برداشت صیفی جات از مزارع آران و بیدگل
۱۳۹۶/۰۳/۲۳
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آران و بیدگل گفت: برداشت صیفی جات از سطح یک هزار و ۵۰ هکتار از زمین‌های کشاورزی این شهرستان آغاز شده است.
کمبود اعتبارات و بودجه مشکل اصلی راه های آران و بیدگل
۱۳۹۶/۰۳/۲۲
مهندس محسن آراسته رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما اظهار داشت در صورت تامین اعتبارات بزودی زمان بهره برداری از جاده کاشان به سفید شهر خواهد رسید .
اعتکاف رمضانیه در آران و بیدگل برگزار می شود
۱۳۹۶/۰۳/۲۱
رئیس ستاد اعتکاف شهرستان آران و بیدگل از برگزاری اعتکاف رمضانیه برای سومین سال متوالی در این شهرستان خبر داد.
غبارروبی مساجد  در آستانه ماه ضیافت الهی
۱۳۹۶/۰۳/۰۲
مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان آران و بیدگل در گفت و گو با خبرنگاران در اصفهان گفت: غبارروبی مساجد یک فرهنگ خودجوش است که همه ساله در آستانه ماه ضیافت الهی با همکاری روحانیون، نمازگزاران و هیئت امنای مساجد برگزار می شود.