ساعت و تاریخ انتشار: ۱۴:۱۶ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
ادامه اُفت شاخص در سومین روز هفته/ آیفکس صعود کرد
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات سومین روز مهر ماه با 71 واحد کاهش به پله 85 هزار و 517 واحدی رسید.

به گزارش پایگاه خبری ربیع،شاخص بورسو اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۷۱ واحد کاهش به پله ۸۵ هزار و ۵۱۷ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۷۸۱ هزار و ۷۷۶ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیارد و ۴۶۰ میلیون و ۹۲۳ هزار ریال در بیش از ۵۰ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص آزاد شناور ۱۲۶ واحد، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۲۲ واحد، شاخص بازار اول با ۱۳۲ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۰.۷۱ واحد و شاخص کل (هم‌وزن) ۰.۹۰ واحد کاهش و شاخص بازار دوم با ۲۷۶ واحد رشد همراه بود.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز بانک ملت، سایپا، تولید چدن سازان، داده گستر عصر نوین-های‌وب با روند صعودی و نمادهای ایران خودرو، پالایش نفت تهران و فولاد اصفهان با روند نزولی به کار خود پایان داد.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد بیش از ۳ واحدی به پله ۹۶۱ واحدی صعود کرد.

همچنین در بازار فرا‌بورس تعداد ۲۰۱ هزار و ۵۶۸ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد ۸۳۳ میلیون و ۳۹۷ هزار ریال در بیش از ۳۳ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نمادهای هتل پارسیان کوثر اصفهان، آتیه داده پرداز، تولید و صادرات ریشمک و توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با روند مثبت و نمادهای گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، مبین وان کیش، کشت و صنعت شهداب ناب خراسان با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

انتهای پیام/

image_pdfimage_printچاپ مطلب

دیدگاه