ساعت و تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
طرح‌های ADSL مخابرات استان اصفهان

به گزارش پایگاه خبری ربیع،خطوط ADSL یکی از پر کاربردترین خطوط اینترنتی کشور است. به همین دلیل هم از کیفیت خدمات ADSL از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این زمینه با مهندس مهدی رحیمی مسئول واحد بازاریابی و کنترل کیفیت ADSL واحد مخابرات منطقه اصفهان به گفت و گو نشستیم. آنچه می‌خوانید حاصل این گفت و گوست.

طرح اینترنت نامحدود

طرح اینترنت نامحدود مخابرات استان اصفهان در ۳ سرعت ۵۱۲، ۱ و ۲ مگابیت بر ثانیه ارائه می‌شود. که مشترکان می‌توانند به صورت نامحدود در تمام ساعات شبانه روز از آن استفاده کنند. تفاوت این طرح با دیگر ارائه دهندگان اینترنت نامحدود این است که در طرح مخابرات مصرف منصفانه لحاظ نشده و مشترکان می‌توانند هر مقدار که مایل باشند از طرح استفاده کنند.

طرح پادمان

برای مشترکین تجاری و یا آن دسته از مشتریان که از دوربین‌های مدار بسته استفاده زیادی دارند من طرح پادمان را پیشنهاد می‌کنم. این مشترکان می‌توانند با داشتن هر کدام از طرح‌های مخابرات و تنها پرداخت ماهیانه ۵ هزار تومان از آی پی استاتیک استفاده کنند. مزیت بزرگ این طرح قیمت آن است که واقعاً به صرفه است.

طریقه ثبت نام طرح‌های مخابرات

سامانه ثبت نام ما به آدرس data.tce.ir به همراه واحد پشتیبانی ۲۰۲۰ ما از جمله راه‌هایی است که مشترکان می‌توانند به راحتی ثبت نام طرح‌ها را انجام دهند. کانال @tce2020 در شبکه‌های مجازی پاسخگوی سؤالات مشترکان است. همچنین ۲۰ دفتر پاسخگویی مخابرات در سطح شهر اصفهان هم پاسخگوی تمامی سؤالات مشترکان است.

بردیا عباس زاده

image_pdfimage_printچاپ مطلب

دیدگاه